2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

وقتی که فهمیدم به اندازه سن و سالم زندگی نکردم

۲۷

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
2742
2740
همین دیروز  رفتم تو آیینه دیدم یه دونه از موهام سفید شده  من سنی ندارم که ۱۸ سالمه🥲

20سالمِ 

اون روز رفتم کنکور بدم یکی از دخترا گفت چرا انقدر موهات سفید شدن 

حس بدی بود 

دکترم فهمیده دردم درد بی درمان توست                            دیدنت رو نسخه حال خرابم کرده است                              بی وفا داروی من گرمای دستان تو بود                              لطف کن دیگر نیا دکتر جوابم کرده است 🖤

سفیدی مو و ابروهام 

دیگه انرژی و شادابی و جنب وجوش گذشته را ندارم 

اینکه همه همسن وسالام بچهاشون بزرگ شده 

اینکه خیلی از بزرگهامون مثل پدربزرگ و مادربزرگ ها رفتن 

اینکه پدرومادرم پیرشدن و موهاشون سفیدشد🥺

کاش میشد دیرتر میگذشت 😔 کاش فرصت ها زیاد بود ولی حیف....

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....

۴۰ سالمه فهمیدم اگه الان ضعیفم تو هر چیزی پول لباس قیافه حر ف زدن  تحصیلات کار خانواره  قرار نیست همین جوری ضعیف بمونم اگه تلاش کنم و تنبلی نکنم و جدی باشم  کسی مسخرم کرد در جا نزنم سربع میدون رو خالیدنکنم و حتما قوی میشم

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
20سالمِ  اون روز رفتم کنکور بدم یکی از دخترا گفت چرا انقدر موهات سفید شدن  حس بدی بود&nb ...

من تو آیینه دیدمش 

سه بار چک کردم ببینم واقعا سفیده یا نه نور افتاده اصلا تعجب کردم🙁

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...
2706