2737
2739
من به تو میگم غیر طبیعیه رفتارات تو من میگی؟ نگران نباش هستم و چون دارم درمان میشم از افسردگی فاصله ...

سلام گلم.بادارودرمان میشی؟آخه منم دارومیخورم ولی فرقی نکردم به بن بست رسیدم نمیدونم چکارکنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام گلم.بادارودرمان میشی؟آخه منم دارومیخورم ولی فرقی نکردم به بن بست رسیدم نمیدونم چکارکنم 

من همزمان دارو درمانی و پیش روانشناس هم میرم خیلی حالم الان بهتره. میدونی راه درمانش اینه ۲۴ ای اینقدر کار بریزی سر خودت ک نتونی فکر کنی باید دائم تو خودآگاهی باشی باید حواست باشه به نشخوار فکریت باید رفتار مردم اینکه چطوری تو رو قضاوت میکنن کنار بزاری باید خودتو بپذیری با همه خوب و بدت حتما همزمان دارو با روانشناس ادامه بده و یه انگیزه خیلی مهم برای خودت پیدا کن ک بتونی زندگیتو ادامه بدی یه انگیزه که باعث خوشحالیته 

دانشجو روانشناسی و تجربه گر☄️
2728
خدایی یعنی اینقدر اوضاعت خرابه ک ساعت ۷ صبح تاپیک از غم ناراحتی مرده زدی؟  این خیلی غیرنرمال حت ...

عجب آدمی هستین شما واقعا شعور تحصیل و روانشناسی نمی‌شناسه طرف عزیزشو از دست داده به شما چه که کی چی تاپیک میزنه 

شاید منکر چیزی باشم اما دلیل ندارد آن را به لجن بکشم و یا حق اعتماد به آن را از دیگران سلب کنم ..٫٫خودتان را برای دیگران آرام آرام ورق بزنید چون اگر تمام شوید به سراغ دیگری میروند٫٫تا وقتی مثل یک چکش رفتار میکنید همه را به شکل میخ می‌بینید ..امام علی علیه‌السلام 🤍حالا که تا اینجا اومدی میشه ی صلوات بفرستی برا قبولیم ؟⁦✨😚⁩ریپ بزنید که منم براتون متقابلا بفرستم ✨💚
2738
من همزمان دارو درمانی و پیش روانشناس هم میرم خیلی حالم الان بهتره. میدونی راه درمانش اینه ۲۴ ای اینق ...

باورت نمیشه من به زورازجام پامیشم حوصله هیچ کاری وهیچ کسی روندارم دلم برای بچه هام میسوزه  

بله دیدم باهاش کناراومدم چه میشه کرد زندگی همینه دیگه اگه بااین دید نگاه کنیم که همه ما یه روزرفتنی هستیم برامون قابل تحملترمیشه کی ازوقت مردن خبرداره شاید منی که برایکی ناله وشیون میکنم یه ماه بعدش خودم ازدنیابرم .پس بدون دنیا محل گذره نه موندن

هیچ چیزی آرومت نمیکنه و فعلا هیچ تلاشی برای آروم کردنت نکن

هرکاری ک فک میکنی تخلیه میشی انجام بده داد بزن جیغ بزن گریه کن

منو حسرتام کشت،نابودم کرد

خدا درد میده صبرشم میده،سخته خیلی سخت

معمولا بعد یه سال شرایط بهتر میشه اما کاهی وسط ی خوشی و حال خوبت نبودنش مث آوار میریزه رو سرت💔💔💔💔💔💔

گریه اگر کنم همی، بهرِ تو گریه می کنم

ورنه ز دیده ام عبث، اشک رها نمی شود

کلیم اگر دعا کند بی تو دعا نمی شود

مسیح اگر دوا دهد بی تو دوا نمی شود

اگر جدائی اوفتد میان جسم و جان من

قسم بجان تو دلم، از تو جدا نمی شود

گرد حرم دویده ام، صفا و مروه دیده ام

هیچ کجا برای من، کرب و بلا نمی شود

کسی که گشت گرد تو، گرد گنه نمی رود

پیرو خط کربلا اهل خطا نمی شود

جز سر غرق خون تو، که شد چراغ قافله

رأس بریده بر کسی، راهنما نمی شود

ای بدن تو غرق خون، وی سر و روت لاله گون

با چه خضاب کرده ای، خون که حنا نمی شود

کرب و بلا و کوفه شد، سخت به عِترَتَت، ولی

هیچ کجا به سختیِ، شامِ بلا نمی شود

چوب به دست قاتلت سوخت و گفت این سخن

جای سر بریده در طشت طلا نمی شود

سوز درون قلب من بوده شراری از غمت

ورنه ز شعر این همه شور به پا نمی شود

عزیز سر صبحی با تاپیکت کلی اشک ریختم برای خواهر زاده ام که سه ماه هست  خیلی ناگهانی و با اشتباه پزشکی از دستش دادیم و حالا هم خواهرم و شوهرش داغشون از اونی که رفته بیشتره چون که لحظه ای آروم نمیگیرن و خواهرم هنوز به خونه ی خودش برنگشته دیگه نمی دونیم براش چکار کنیم هممون داغونیم خواهرم همین یه دخترو داشت با دل شکستتون براش دعا کنین که خدا بهش بچه بده تا بتونه تحمل کنه منم برا شما دعا میکنم😭😭😭

ب دریا رفته میداند مصیبت های طوفان را.......

اصلا بعضیا ی چیزی میگن ک آدم شوکه میشه،خب از عنوان مشخصه محتوا چیه دیگ روزتون خراب میشه نیاین چون ممکنه ی تصمیم بگیرین با حال خرابتون ک کل زندگیتون تحت تاثیرش باشه

چه آدم خطرناکی من مرگ غریبه رو ببینم تا یک ماه ناراحتم  مگه میشه آدم بی عزیز باشه شوهر ، مادر ...

ن ازدواجم اجباری بود .پدر مقصرم مادرمم مقصر 

متنفرم ازشون ازهمه اطرافیانم مرگشون خوشحالم میکنه تازه

2706