2733
2739
عنوان

سرنوشت دخترای خوشگل دور و برتون چی شد ؟🤵🏻👰🏻💐

| مشاهده متن کامل بحث + 421 بازدید | 40 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اینکه یه خانم زیبا باشه ارزوی هرکسیه و زیبایی چیزی نیست بشه انکارش کرد،اما اینم یه واقعیته که همه چیز زیبایی نیست،راستش چند تایی تو فامیلم هست متاسفانه یکی دوتاشون زندگی خیلی خوبیم ندارن،یکیشون تک دختر یه خانواده معروف شهرمونه که نصبت فامیلی باهمسرم داره،به جرات میکنم اینقد خوشکله که وقتی میبینیش نفس تو سینت حبس میشه من که یه خانمم نمیتونم چشم ازش بردارم و جالب اینه که طبیعی زیباست نه با عمل و ارایش،خلاصه یه بار ازدواج کرد هر روز خدا قهر خونه پدرش بود از کتک کاری بگیر تا هرچی به فکرت برسه و آخرش طلاق،بازم ازدواج کرد این یکی چسر داییشه ولی همیشه تو خودشه یه جوری ادم میبینتش میفهمه حالش خوب نیست

یعنی چطوری؟

هر چند وقت با یکیه

کلی هم براش خرج میکنن

دوستِ قبلیش یه ۲۰۷ خرید براش الان با همون ماشینه بیشتر و بهترم افتاده به جون بقیه

از دوستای قدیمِ دوران دانشگاهمه

از من ۲ سال بزرگتره البته اما مجرده

واقعا هم خوشگله خدایی

اما من سبک زندگیشو دوست ندارم

2731
یعنی تا حالا شرایط عاطفی براش پیش نیومده؟

نمیدونم والا زیاد باهاش در ارتباط نیستم ولی فکر کنم خودش تمایلی به ازدواج نداشته باشه.  خیلی ام اُپنه.  از ۲۴ سالگی موهاشو بلوند میکرد.  خوشگل و سفید و قد بلنده

هر چند وقت با یکیه کلی هم براش خرج میکنن دوستِ قبلیش یه ۲۰۷ خرید براش الان با همون ماشینه بیشتر و ...

چطوری براش ماشین خریدن؟ ی قرون دهزارم نبست،آخه روی چه حسابی؟

2740

ما یه دبیری داشتیم خیلی خوشگل، با سواد و با کلاس بود. همیشه پیش خودم یه سوال داشتم، چرا با این مرد ازدواج کرده؟؟؟هنوزم به جواب نرسیدم

•🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿دختر خانم دهه شصتی🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿 
2706