2737
2734
عنوان

خانوما بیایید بگید من چیکار کنم 💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 844 بازدید | 66 پست
هیچی فقط پسرشون بزرگ میکنن تحویل میدن  تازه همونم بزرگ نمیکنن بعضیا😅 کلا خیلی کم مادرشوهر پ ...

خیلیم غلط کردن میدونی من چه خدماتی براشون انجام دادن؟!اینقدر بیشعور و بی احساس و بی مسئولیتن!!

از دکتر رفتن تا دارو خریدن رفت اتاق عمل من پشت در بودم کارای بیمارستان همه چیشو انجام میدادم هیچکدوم از دختراش عرضه نداشتن اینکارا رو بکنن گفتم باشه اونم جای مادرم...چطور الان من تو این وضعیتم اون نگه اینم مثل دخترم این بچه که به فامیل اونا میره اینقدر بی عرضن...بخدا مادرم برا عروساش چقدر همکاری و کمک میکرد حتی لباساشونم میشست.حالا من نگفتم بیاد خونمو تمیز کنه یا بشوره بسابه ولی توقع داشتم وقتی میگم نمیتونم غذا درست کنم بهم میگفت خودم برات میفرستم یا بیا خونمون ولی اونا از همون اولش میخواستن خودشونو دخالت ندن..ببین به حدی همه رو شناختم تو این موقعیت و هیچوقت دیگه برای هیچکس خوبی نمیکنم و نخواهم کرد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلیم غلط کردن میدونی من چه خدماتی براشون انجام دادن؟!اینقدر بیشعور و بی احساس و بی مسئولیتن!! از د ...

اینو حق داری .... وقتی یه زن باردار تو خانواده هست باید اطرافیان هواش رو داشته باشن... من عین 9 ماه غذا و چای درست نکردم و مادرشوهرم غذا درست می کرد می فرستاد خونه ام...ناهارها هم که اداره بودیم یادمه دم عید هم خواهرهای شوهرم اومدند برام خونه تکونی کردند

اینو حق داری .... وقتی یه زن باردار تو خانواده هست باید اطرافیان هواش رو داشته باشن... من عین 9 ماه ...

بعد من میگم حالم خوب نیست همش حالت تهوع دارم میگه اره منم اینجور بودم دارچین و کندر میخوردم خوب میشدم...خیلی بد با آدمای نفهم گیر افتادم ...ببین من عاشق شوهرم بودم آرزوم بود بهم برسیم نمیگم پشیمونم...ولی تو ازدواج واقعا خانواده خیلی مهمه 

2728

استارتر راهکار برای کمتر شدن ویارت میدم اول دکتر برای من قرص دمیترون داد تهوعم کمتر میکرد دوم قبل بیدارشدن از خواب نون خشک یا سوخاری کنار تختتت بزار اول اونو بخور بعد بلند شو  آروم آروم بلند شو کلا تمام حرکاتت آروم و اسلو باشه،من نون وخیار با نمک میخوردم یا با هر غذایی یه قلپ دوغ میخوردم تا پایین بره کلا چیزای بی طعم انتخاب کن معدت تحملشون کنه بشین فکر گن چی از گلوت پایین میره همون بخور تا ۳ماهگی همینه انشالله بعدش عالی میشی

از خونه بزن بیرون اگه همسرت نمیاد تنهایی برو پیاده رویه کوتاه ضرر نداره