2733
2739
عنوان

مادرایی ک بچه ۲ساله دارید بیاید🥺🥺🥺🥺مرمری ام

| مشاهده متن کامل بحث + 4631 بازدید | 171 پست
دقیقا عین بچه ی من ولی من نگران نیستم چون میدونم بچه هام تنبلن     اولی ۱۴ ماهگی راه ر ...

پسرمنم ۱۸ماهگی راه رف

البته بچه اولم

دومی هم ۱۵ماهگی

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

باید بتونه جمله بگه تو این سن، کاملا شبیه بچه منه، من بردم گفتار درمانی و بعدشم ارزیابی اتیسم ، فعلا میگن یکم تاخیرداره . حتما ببرش برای بررسی

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

سلام عزیزم،پسر منم خرداد دو سالش تموم میشه،

دقیقا مثل پسر شما بیشتر با اشاره کارهاش رو پیش می‌بره.

هنوز که هنوزه وقتی آب میخواد میگه آ...

به تاب تاب میگه بابا.      بابا،ماما،دَدَ میگه.....تازگیا موقع آب بازی میگه یخخخ«یعنی آب سرده»

زهلا هم میگه...والسلام

2728
دختر من دو سالش تازه به حرف اومده ،نرماله نگران چی هستید 

عزیزم قدش چنده

دندوناش چی

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
خوبه که ؛نگران نباش  دختر من تا ۳ سالگی بابا هم نمی‌گفت  همه فکر می‌کردیم خدای ناکرده لا ...

الان چطوره

چندسالشه

پسرمنم ۱۸ماهگی راه رف البته بچه اولم دومی هم ۱۵ماهگی

هـــــــــــــــــــــــــــی

تنبل تر از بچه های منم هست پس 😂😂

بی خیال بابا سخت نگیر

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
ارتباط چشمی داره کاملا درک میکنه  خیلی باهوشه اشاره میکنیم به هم اون سریع میگیره چی میگیم ول ...

نه از اون نیست😂

حالا میگن موز تاثیر میزاره رو تکلم بچه ها ،اما بازم اونم دکترا تایید نمیکنن 

من بچم رو گفتار درمانی که میبردم فقط رو گوشی و تی وی خیلی اصرار داشتن که قطع بشه

2740
اصلانگران نباش من پسرم تازه دوسال به بعدکلمه گفت الان نزدیک سه درحدجمله سه کلمه ای

از کی باید جمله دوکلمه ای بگه

ببین با بچه های اطرافمم فرق داره اونا عین بلبل حرف میزنن دیروز یکی بمن گفت ببر گفتار درمان خیلی عقب ...

نه بابا نترس عزیزم پسرخاله من تیرماه میشه ۳سالش هنوزکلمه هم نمیگه بعضی ازبچه ها دیرحرف میزنن

دوستان خاهش میکنم پیج منوفالوکنیدمنم شماروفالومیکنم برای کسب درآمدواقعانیازدارم poshak.arta1

میدونی من فک میکنم برای اولی خودت وقت زیاد گذاشتی،ولی دوم برای دومی دیگه به اندازه ی اولی تلاش نیس.خودشه و محیط

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من دخترم تا همین ۲ ماه پیش کلمه می گفت و چنتا جمله لان خیلی روون صحبت می کنه و منظورشو میگه و حتی سو ...

دخترت چندسالشه

یعنی یهو زبون وا کرد

بچه من دو ماه دیگه دو ساله میشه و فقط کلمه های محدودی میگه اصلا انقد لذت میبرم از این تک کلمه ها که یادم میره نگران حرف نزدنش بشم بچه وقتی داره کلمه میگه یعنی گفتار و شنیداری مشکل نداره فقط این بچه ها از نظر گفتاری تنبل هستن بهتره بگم ماهیچه زبانشون قدرت لازم ندارن توجه کنی بهش دستور بدی که توپ کجاست معنای حرفت رو می‌فهمه و حتی میره دنبال توپ و میاره توپ رو . فقط فعلا و کاملا قدرت بیانش رو فعلا ندارن به مرور می‌تونه بیان کنه. عوضش این بچه ها تو حیطه های دیگه مثل حل مسئله مثل توانایی دست ورزی مثل کارهای فنی و قدرتی قوی هستن. از کودکت لذت ببر و بهش مکمل امگا بده تا ماهیچه زبانش قوی بشه. 

پایدار باشی مادر مهربان

💚 صلوات برای سلامتی نی نیم❤ الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706