2737
2734
عنوان

بیاید بگید حق با منه یا همسرم

450 بازدید | 33 پست

سلام دوستان روزتون بخیر

من یک خانم ۲۲ ساله ای هستم با قد ۱۷۰ و وزنم ۸۵ 

و چون قدم بلنده اصلا چاق نشون نمیدم و هیکلی هستم و بالا تنه لاغر و چاقی من در با.س.ن و ران هست اونم به شکل خوش فرم و گودی کمر دارم و شکم ندارم جوری که هر کس منو میبینه خیلی خوشش از هیکلم میاد و فکر میکنه ورزشکارم 

از طرفی شرایطم به گونه ای هست که سال اینده یک ازمون سخت دارم و از همین حالا باید شروع کنم خییلی خوب بخونم تا قبول بشم حالا همسرم گیر داده که باید در کنار درس رژیم بگیری وزنتو برسونی به ۷۰ اما من میگم بخدا نمیتونم همراه با درس خوندن خیلی بهم فشار میاد کدوم ازمونی میاد رژیم بگیره پیاده روی میرم اما رژیم نه میگم باید بگیری تو الان ۸۵ هستی سال دیگه ۹۵ و بخوای باردار بشی بالای ۱۰۰ میزنی و دیگه نمیتونی کم کنی 

منم میگم رژیم میگیرم اما بعد از ازمون بخدا با وجود این حجم از درس نمیتونم کم میارم

حالا شما میگید حق با کیه؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

رژیم نگیر اشتباهه فقط تو خورد و خوراکت رعایت کن سرخ کردنی و فست فود نخور، غذای چرب و شیرین و کم کن ک وزنت بالاتر نره سالمم بمونی چون وقتی میشینی درس میخونی بدن کم تحرک میشه تغذیتم رعایت نکنی چاق میشی

2740
رژیم نگیر اشتباهه فقط تو خورد و خوراکت رعایت کن سرخ کردنی و فست فود نخور، غذای چرب و شیرین و کم کن ک ...

منم میگم محدود میخورم اما رژیم نه

میگم باید رژیم بگیری

اعتماد به نفسمو گرفته

همه ارزوشونه تیپ منو داشته باشن...

رژیم های دکتر تغذیه اصلا سخت نیست گرسنگی هم نمیکشی بنظرم پیش متخصص تغذیه برو هم کم میکنی هم توی درس ...

بخدا با وجود درس خیلی سخت میشه 

منم از اون دسته ادم هام که زود قندم میوفته

من کلا از دو سال پیش تا حالا ۷ کیلو اضافه کردم

اونم حتما به خاطر بعد ازدواج بوده؟ 

بچه ها درست میگن 

با یه متخصص صحبت کن 

بگو من میخوام بدون اذیت شدن و استرس وزن کم کنم و آزمون دارم چکار کنم

اگه ازدواج کردی و مسئولیت غذا پختن با توعه 

به همون متخصصه بگو نمیتونی غذای جدا بپزی 

اونم یه راهکاری بالاخره میده بهت

من کلا از دو سال پیش تا حالا ۷ کیلو اضافه کردم

به نطر من کمی چاقی منم ۱۷۰ هستم ۶۵ کیلویی البته ۴۲ سالمه احساس میکنم چاقم شمافعلا سنت کمه بهتره بین وعده ی غذایی هیچی نخوری تا وزنت کمی پایین بیاد البته صاحب اختیارت

بخدا با وجود درس خیلی سخت میشه  منم از اون دسته ادم هام که زود قندم میوفته

متوجهم عزیزم پس خیلی مراقب باش فست فود زیاد و کیک و این چیزا زیاد نخوری. ولی اگه دیدی وزنت داره میره بالا به متخصص تغذیهوهم فکر کن بعنوان یه گزینه چون منم یه عالمههه وزن کم کردم با رژیم بدون گشنگی کشیدن.

به نطر من کمی چاقی منم ۱۷۰ هستم ۶۵ کیلویی البته ۴۲ سالمه احساس میکنم چاقم شمافعلا سنت کمه بهتره بین ...

اضافه وزن دارم بالاخره اما در زمان ازمون نمیتونم رژیم بگیرم

مشکلم زمانشه

2706