2737
2739
عنوان

فقط کم دلا و ترسواش بیان

236 بازدید | 24 پست

از خودم متنفرم ولی دست خودم نیست کم دل و ترسوام کم روام بعضیا که نیش میزنن نمیتونم جوابشونو بدم .کسی روم حساب باز نمیکنه .کسی آدم حسابم نمیکنه .تنهام نمیتونم دوست زیادی پیدا کنم تمام توانایی هام نیز به چوخ میرن همیشه .☹️☹️

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

منم اینجوری اما اینقده مثل شما ناامید نیستم

خواهر امید ب زندگیت رو بالا ببر

اتفاقا من یه مدت کمروییم رو کنار گذاشتم

دیدم خخخیلی سوتی میدم و..... همش شد عذاب وجدان

حالا دوباره در تلاشم که کم حرف باشم، هربار جایی میخوام برم، قبلش ب خودم میگم که: سکوت اختیار کن

برا سلامتی فرزند دلبندم که تیکه ای از وجودم هست،دعا کنین...خدا حاجت دل همتونو بده و زندگی سرشار از آرامش داشته باشین.لطفا نپرسین بیماریش چیه■□●○به امید روزی که بیام بگم بچه م شفا گرفت. دعا کنین، با امید به خدا دعا کنین
منم اینجوری اما اینقده مثل شما ناامید نیستم خواهر امید ب زندگیت رو بالا ببر اتفاقا من یه مدت کمروی ...

منم میدونم انگار خدا مارو اینجور پسندیده بعضی وقتا که زبونم درازه میشه بیشتر باهام دشمن میشن

منم میدونم انگار خدا مارو اینجور پسندیده بعضی وقتا که زبونم درازه میشه بیشتر باهام دشمن میشن

خب پس راضی باش ب آنچه هستی و خداروشکر کن

با امید و پر انرژی زندگی کن و لذت ببر

برا سلامتی فرزند دلبندم که تیکه ای از وجودم هست،دعا کنین...خدا حاجت دل همتونو بده و زندگی سرشار از آرامش داشته باشین.لطفا نپرسین بیماریش چیه■□●○به امید روزی که بیام بگم بچه م شفا گرفت. دعا کنین، با امید به خدا دعا کنین
2740
حتی نمیتونم تنها رانندگی کنم

هعی‌از همه بدتر اینه وسط حرف زدن یهو کم بیاری ندونی چی بگی من کلا حرف زدنم مشکل داره حتی ممکنه ی جاهایی یادم بره ک یه حرفیو بزنم مثلا تشکر کنم یا تسلیت بگم یا هرچیز دیگ ای یهو هول میشم همه چی از ذهنم میپره

2706