2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من دخترم دوسالش ک شد باهاش صحبت کردم

گفتم دیگ بزرگ شدی مث ما آدم بزرگا باید وقتی جیش داری بری دستشویی

فقط همینو. گفتم و از همون لحظه هر بار جیش داشت خودش زودی میومد میگفت جیش جیشی دارم

برای از شیر گرفتنم همینو گفتم فقط گفتم دیگ بزرگ شدی نباید شیر بخوری و دیگه هیچ وقت ازم نخواست💔💔🥺🥺(سخت ترین مرحله س😞) 

2728

من به یه روشی گرفتم که اصلا خونه نجس نشد خیلی راضی ام پسر منم فقط در حد ۲۰ ۳۰ تا کلمه میگه

چند روز هی با ملایمت بهش گفتم دیگه باید بریم دستشویی تو پوشک جیش نکنی دیگه پوشک نداری تموم شده

بعد چند روز هر روز ۷ با  ۸ بار میبرمش دستشویی پوشکش باز میکردم میگفتم جیش کن  دوهفته اینکارو کردم این مرحله به شماره ۲ اصلا کار نداشته باش. بعد ۲ هفته دیگه پوشکش همیشه خشک بود دیگه یه روز پوشکش نکردم ازین شورای آموزشی پاش گردم بعد هر نوشیدنی که می‌خورد نیم ساعت ۴۵ دقیقه بعدش میبردمش هی با ملایمت میگفتم شورتت نباید جیش باشه خونه جیش دستشوییه

دختر من دو سال و یک ماهشه،من دوتا بچه دارم و تجربم میگه از پوشک گرفتن بچه باید بعد از،ازشیر گرفتن باشه،اینجوری نتیجه بهتری داره،وقتی از شیر گرفتمش شروع کردم هر یه ساعت میبردمش اوایل خیلی سخت بود،چون اصلا نمیدونست منظورم چیه که میگم جیشتو بکن تو دستشویی،تازه دختر من خیییلیم حرف میزنه حتی جمله رو میگه،بعد از یه مدت کم کم میدونست منظورم چیه یه بار نزدیک به بیست دقیقه کنارش موندم و وقتی دسشویی کرد بهش گفتم این جیشه افرین از این به بعد هروقت جیش داشتی به مامان بگو،اینم بگم که از وقتای شروع کن که بچه تازه ازخواب بیدار شده چون اون موقع حتما دسشویی داره پس راحت تر باهات کنار میاد،هیچ وقت دعواش نکن،بعضی بچها خیلی دیر یاد میگیرن و بعضیا راحت،الان دختر من بعد از چند ماه دیگه کامل یاد گرفته ،فقط یه وقتای که با دختر عموش بازی میکنه یادش میره بگه برای همین خودم اینو میدونم و وقتی با اونه خودم یادش میندازم تا یه مدت اینجوریه بعدش اونم حل میشه

خانما دختر من ۳سالشه و پی پی رو تو شلوارش انجام میده اصلا تو دستشویی انجام نمیده ، بنظرتون میترسه؟

۳تا دخترهای گلم و ۳ پسرهای عزیزم مامان عاشقتونه😍 تعداد بچه هارو رد گم کنی زدم تا آشنایی شناساییم نکنه😎مرزهای خلاقیت جا ب جا شدن ک 🤣🤣🤣😂
2738
پسر من دوسال و هفت ماهشه. جیشو بلده  ولی پی پی رو میگ پی پی دارم پوشک بیار توش بکنم. راهی ند ...

پسر منم ۲ سال و ۵ ماهشه

چند روزه شروع کردم

هر نیم ساعت خودم میبرمش دستشویی جیش میکنه 

ولی میبرمش دستشویی پی پی نمیکنه میترسه   

کلافه ام 

خانما دختر من ۳سالشه و پی پی رو تو شلوارش انجام میده اصلا تو دستشویی انجام نمیده ، بنظرتون میترسه؟

میترسه

برای اینکه بگه دسشویی داره و توی توالت دسشویی کنه براش جایزه بزار . بگو اگه بگی جیش داری و توی توالت جیش کنی بهت جایزه میدم و واقعا بهش،جایزه بده

مشاوره برای بانوانی که اضافه وزن دارن ورود آقایان ممنوع
2706