2737
2739
کسی توزندگیم نیس ولی

کسی که ترو دوس داره

خدایا شکرت خدایا شکرت بخاطر هر چیزی بهم دادی لمس گرمای کوه شنیدن شرشر بارون نفس کشیدن روزای خوبی که داره میاد خدایا شکرت اگر اشک ریختم تو چشممو پاک کردی خدایا شکر اگر محتاج بودم تو بهم ثروت دادی اگر منتظر بودم تو منو به انتظارم رسوندی خدایا شکرت بخاطر روزای آروم و شاد حال عالی آدمای مهربون و یاری رسان حرفای درست و منطقی  کار و تلاش زیاد و پر برکت خدایا شکرت

کی تعبیر خواب منو میدونه؟ 

🔴🔴لطفا لایک نکنید با تشکر🔴🔴من کلی دلتنگم برات.......با همه میجنگم برات........ دوریت دیوونم کرد....... بیا عشقم برگرد........ دوست دارم کی علاقه تو بم کم کرد🥹🥹🥹💔💔💔میرم اما تو میدونی...... دلم اینجا کنار توست😥😥😥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بخدا میدونم فقط دختر بچه دیدن خوبه پسر بچه زیاد جالب نیست .اگه به بچه فکر میکردی تعبیری نداره چون میگن اگه به چیزی فکر کنی اون خواب زائده ذهن خودته و بی تعبیره ولی دختر خیر و برکته ان شالله هر چی آرزوته زود به دستش میاری

2740
پشت سرت غیبت وبدیتو گفتن حتما ایت الکرسی سوره ناس بخون

ممنون عزیزم

🔴🔴لطفا لایک نکنید با تشکر🔴🔴من کلی دلتنگم برات.......با همه میجنگم برات........ دوریت دیوونم کرد....... بیا عشقم برگرد........ دوست دارم کی علاقه تو بم کم کرد🥹🥹🥹💔💔💔میرم اما تو میدونی...... دلم اینجا کنار توست😥😥😥
تعبیرش چبشد؟؟

خدا بهم یه بچه داد تقریبا مثل همون نی نی که تو خواب دیده بودم.البته نمیدونم تعبیر خواب بود یا نه چون من از مجردی بچه خیلی دوست داشتم و همیشه آرزو داشتم زود ازدواج کنم و بچه داشته باشم.

من خواب دیدم یکی از فامیلامون جن شده دنبالم میکنه تو حیاط. تعبیر این چیه؟ 

اگه منظورتون اینه که چهره ی زشتی داشتن، یعنی این شخص ذات بدی داره یا بدذاتی میکنه و بهتره ازش دوری کنین تا بهتون آسیب نزنه.

و اگه دقیقا تبدیل به جن شده بوده،به دو حالت تعبیر میشه: ۱.ذات بد اون شخص. ۲. حادثه ای بد. صدقه بدین

2706