2733
2734

دیروز همش تواتاقم بکدم شب همچی رو انداختن تقصیر با بی رحمی از دیشبه دارم گریه میکنم چوری که دیشب حس کردم دارم سکته میکنم

به خدا وندی خدا قسم که دیگه هیچوقت باهاشون حرف نمیزنم چه برسه بخوام برم جایی😭😭😭😭😭

در اینده زن علی هسدم😂😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بد گفتم گفتم دیگه با اونا حرف بزم راحت ترم

هومم اره واقعن 

منم همین حسو دارم گاهی 

درد و دل میکنم بشدت پشیمونم میکنن 

بیا بغلم ببینم غصه نخور 

درد و دل خاستی کنی هر موقعی من هستم عزیزم 

به قومی مبتلا شده ایم که فکر میکنند که خدا جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده. از ابن سینا
2738
هیچی نمیخوام فقط مرگ میخوام همینننن

چقدر این جمله حقه :))) 

ما ب خاست خودمون دنیا نیومدیم پ چرا خودکشی گناهه 

این ظلمه :/

به قومی مبتلا شده ایم که فکر میکنند که خدا جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده. از ابن سینا
هومم اره واقعن  منم همین حسو دارم گاهی  درد و دل میکنم بشدت پشیمونم میکنن  بیا بغل ...

قربونت برم من کاش میمردم راحت تر بودم انقدر ..که نمیدونن من امروز امتحان دارم نباید عصابمو میرختن بهم

در اینده زن علی هسدم😂😁
چقدر این جمله حقه :)))  ما ب خاست خودمون دنیا نیومدیم پ چرا خودکشی گناهه  این ظلمه :/

اگه خودکشی گناه نبود تا الان هزار بار خودمو کشته بودم

در اینده زن علی هسدم😂😁
قربونت برم من کاش میمردم راحت تر بودم انقدر ..که نمیدونن من امروز امتحان دارم نباید عصابمو میرختن به ...

چی بگم ک

هیچی بدتر از خانواده بد داشتن نیست 

لامصب دوایی نداره 

ن میتونی قطع رابطه کنی ن میتونی خودتو از اون شرایط دور کنی 

تف ب وابستگی مالی

اگه خودکشی گناه نبود تا الان هزار بار خودمو کشته بودم

هزار بار ک هیچی 

با ی بار کارو در میاوردم 

فدات شم خاهری 

گریه کن اشک بریز ولی دیگه محل نزار خیلی 

منم وابسته بودم زیییااد 

الان هستم ولی حس میکنم تو دلم نفرت دارم ازشون و این خیلیی خوبه  

چی بگم ک هیچی بدتر از خانواده بد داشتن نیست  لامصب دوایی نداره  ن میتونی قطع رابطه کنی ...

میدونی از بچگی هرچی خواستم فراهم کردن ولی روحیه و دوسال تموم دارن با حرفاشون میشکنن مهم نی منم دیگه میشم بد روزگار

در اینده زن علی هسدم😂😁
هزار بار ک هیچی  با ی بار کارو در میاوردم  فدات شم خاهری  گریه کن اشک بریز ولی دیگ ...

بالشتم خیس خیس انقدر گریه کردم دیشب یه لحظه فکر کردم. اارم سکته میکننم

در اینده زن علی هسدم😂😁
2706