2737
2734
تااخرعمرباید دارو‌بخوری کورتون نداد بهت ک زودتر خوب بشیمثل پردنیزولون

هنوز جواب نمونه ها که به آزمایشگاا پاتولوژی داد حاضر نشده فعلا مزالازین داده یک هفته هست ولی اذیتم همچنان.

شما چه دارویی مصرف میکنی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کولونوسکوپی کرده؟

آره حین انجام کلونسکوپی نمونه هم برداشت، من عدد کالپروتکتین برام ۱۳۳ بود واسه شما چند بود ؟ من یه پولیپ هم داشتم حین کلونسکوپی دکتر برداشت

آره حین انجام کلونسکوپی نمونه هم برداشت، من عدد کالپروتکتین برام ۱۳۳ بود واسه شما چند بود ؟ من یه پو ...

دکتر من همون حین کولونوسکوپی ک کرد فهمی کولیت دارم و دارو رو شروع کرد وقتی‌پردنیزولون آزرام ومزالازین باهم استفاده کردم سر دوروز خوب شدم و کم کم مقدار پردنیزولون وآزرام و کم کرد ولی همچنان روزی هشت تا مزالازین مصرف میکنم

دکتر من همون حین کولونوسکوپی ک کرد فهمی کولیت دارم و دارو رو شروع کرد وقتی‌پردنیزولون آزرام ومزالازی ...

واسه من فعلا فقط قرص و شیاف مزالازین گرفته . منم از نتیجه کلونوسکپی معلوم شد کولیت دارم اما شدتش رو با نمونه برداری معلوم میکنه ، کالپروتکتین برای مدفوعه اگه عددش بالا باشه نشونه التهاب روده هست من اول اینو انجام دادم بعد کلونوسکوپی

2740
واسه من فعلا فقط قرص و شیاف مزالازین گرفته . منم از نتیجه کلونوسکپی معلوم شد کولیت دارم اما شدتش رو ...

اهان من اون زمان یادم نیست فککنم مستقیم کولونوسکوپی شدم چون بیمارستان بستری بودم حالم بد بود ولی چند وقت پیش ها عددش‌فک کنم ۹۰بود