2733
2734
عنوان

پشمام از بالا رفتن سنم ریخت

1480 بازدید | 101 پست

زمستون ۲۴ سالم میشه

یه عمر طول کشید تا ۱۸ سالم تموم شه ولی بعدش یه چشم بهم زدم شدم ۲۳

بدیش اینه که از بعد ۱۹ سالگیم اصلا نفهمیدم چی شد همینجور الکی الکی عمرم گذشت هیچ کاریم نکردم برای زندگیم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
منم 37سالم شده ولی موندم تو18سالگی اونطور که باید زندگی نکردم باورم نمیشه اینقدر زود گذشت

منم تو ۱۸ سالگیم گیر کردم🥺اصلا نمیدونم چطوری باید حسرت گذشته رو از بین ببرم

واقعا عجیب زود میگذره انگار زمان روی دور تنده

استارتر گلم  ببخشید خودت و بچه ها برا تاپیک اخرم گزارش میزنید نمیدونستم دیگه نمیشه حذف کرد اطلاعات شخصی دادم لطفا

هرچه تبر زدی مرا ،زخم نشد جوانه شد‌‌...
بذار بشه ۴۰ ساله ت بعد دود از سرت بلند میشه که ای واااای چقد زود ۴۰ ساله شدم  یعنی باورت نمیشه ...

این پنج سالی که از ۱۸ سالگیم گذشت انگار همین شیش ماه پیش بود اصلا نفهمیدم چی شد

2740
بذار بشه ۴۰ ساله ت بعد دود از سرت بلند میشه که ای واااای چقد زود ۴۰ ساله شدم  یعنی باورت نمیشه ...

دقیقا من چند ماه دیگه میشه ۴۰ سالم ، همیشه فکر میکردم که چهل سالگی چقدر دوره اما عین همین که گفتین از سی سالگی تا چهل سالگیم به قدری تند گذشته که انگار همین پارسال سی سالم بود و چقدر هم غصه میخوردم بابت بالا رفتن سن

استارتر الان بهترین سنت هستی، سعی کن در لحظه زندگی کنی و قدر الان و بدونی. هر کاری که آرزوش رو داری ...

میدونی چیه

مشکل من اصلا عدد سنم نیست

مشکل من اینه عمرم رو الکی میگذرونم

وگرنه یه ادمی ۴۰ سالشه عمرش رو مفید میگذرونه از روزهاش استفاده میکنه حسرت گذشته هم نداره

2706