2737
2734
عنوان

به نظرتون منحساس شدم یا طبیعیه

249 بازدید | 17 پست

من باردارم بچه اولمه یک هفته پیش مادر شوهرم برای تو دلیم یه قلک خرید که پرش کنه فرداش رفتم خونشون یه قلک نشونم داد گفت اینمبرای بچه ی جاریت خریدم 

درحالیکه جاری من اصلا حامله نیست ناراحت شدم تو دلم گفتم منتظر بچه ی من نیست منتظر بچه ی اونه 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

🫤😕😑😶حساس شدی.  شاید نیت کرده ایشونم باردار شد قلک بده که الان خریده یه دفعه ای بشه. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
2740

حساسی بابا،برا شمام خریده دیگه....مثلا مامان من از قبل حامله بودنم برا بچم کلی عروسک و لباس بافته بود ،نمیشه که خواهر یا زنداداشم که بچه شون زودتر از من دنیا اومدن ناراحت بشن بگه منتظر بچه اونی چرا

یه صلوات برا امام زمانم میفرستی؟

تو حساس شدی، خب واسه اونم خریده چه اشکال داره، مگه قرار بین شما فرق بذاره که اینجور فک می کنید... اگه بخواید از رو انصاف نگاه کنید قرار نیس بچه دار شدن، شماره نسبت به جاریتون پیش پدر و مادر همسرت عزیز تر کنه

چقد حسود 

عزیزم اگه حسود بودم که به حسادتم ادامه میدادم نه اینکه کمک بخوام تا جلوی حساسیم و بگیرم 

ماهممون آدمهای نعمولی هستیم وهر حسی سراغمون میادهرفکرو خیالی نشانه ی حسادت نیست 

شما حساس شدی!اصلا چیز مهمی نیست شاید می خواست اون جاریتون ناراحت نشه یه وقت و می خواست تفاوتی بینتون ...

شاید هم همین طور باشه 

چون اونا یکسال جلوتر از ما ازدواج گردن آخه بچه من پسره همش میگفت کاش بری سونو بگن اشتباه شده که دختر بشه 

منم میگم نکنه منتظر دختره واقعا پسر من و منتطرش نیست 

بیچاره بعضی مادر شوهر ها!! 

یه طوری میگید انگار من و چند ساله میشناسید و رابطه ی مارو خبر دارید .من تاپیک زدم تا اگر حسم اشتباهه احساس اشتباه و از خودم دور کنم زود قضاوت نکنید لطفا 

2706