2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بله

نرمالش بین۶-۸ساعته

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
2728
2740
یک روز کامل داشتم درس میخوندم بعد انقد خوابیدم 😐

اجی ببخشید اینجا مطرح میکنم خودت و بچه ها میتونید برا تاپیک اخرم گزارش بزنید ؟عنوانش مدرک دانشگاهی....هست اگه گزارش بزنید ممنون میشم

هرچه تبر زدی مرا ،زخم نشد جوانه شد‌‌...

توی سن مدرسه انقدر میخوابیدم الان هم دخترم میخوابه انقدر . 

ولی خودم الان بزرگتر شدم خوابم کم شده . به نظرم بدن هر کسی منحصر به فرده . یعنی ادم برای نیازهای شخصیش نباید وارد مقایسه بشه . میزان خواب اب و غذا خوردن. مقدار فعالیت روزانه ... این چیزا رو باید خودت بر اساس نیاز بدنت برنامه ریزی کنی خودت بدونی تنبلی نکردی کافیه . مثلا میگی خواب من تقریبا یه هفته بعد عید فطر روزا ساعتای زیادی میخوابیدم چون بدنم نیاز داشت . یه هفته به نیاز بدنیم توجه کردم درست شد شما هم وقتی بدنت لازم داره بخواب چکار داری الان زیاده یا کم ؟ مهم اینه واسه شما لازم بوده

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚