2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
خیلی درکش بالاست اصلا خیلی باهوشه گاهی وقتا تعجب می کنیم 

اگ اینطوره ک شاید با ۲۰ جلسه گفتار درمانی راه بیفته...حتما ببرش ..،ببین دکتر وگفتاردرمان مختص بچه ها مشکلدار نیست فقط خب گاهی ی بچه سالمم نیاز داره ..،ببر و باهاش کار کن

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
2740
خودم خیلی باهاش کار می کنم همکاریش کمه

اشکال نداره تو بگو اون متوجه میشه تو ذهنش ثبت میشه..انواع فلش کارت های اموزشی بخر کار کن 

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
از کجا باید بخرم من کتاب می خرم براش معمولا

کتاب کلمات هم خوبه فلش کارت هم خوبه همون کتاب فروشیا دارن..توخونه مرتب حرف بزن هرکار میکنی درموردش حرف بزن مثلا مامانی ظرفا رو بشوره یا غذای علی رو بدم ..بعد لوازم خونه وهرچی جلو دید هست روزی چندبار اسم هاشون رو بااشاره براش تکرار کت

پسر منم ۲سال ۸ ماهشه فقط چیزیایی میگه که کارش راه بیفته کلمه خیلی میگه ولی من شبا براش قصه میگم بعد هر چندتا کلمه ازش میپرسم مثلا خرسی چی خورد میگه عذا در صورتی که دخترم ۱۸ماهگی شعر خواننده ها رو میخوند 

کلا پسرا تنبل تر هستن  شما هم با کمک خودش قصه بخون

احتمالن زیاد بچه باهوشی نیست عزیزم🥲💔 اگه تا سه سالگی اوکی نشد ببرش گفتار درمانی‌ انشالله ک درست ...

گلم ربطی به هوش نداره پسر منم ۲سال ۸ماهشه با پسر دوستم همسنه اون خوب حرف میزنه 

ولی پسر فقط کلمه زیاد میگه ولی رفتارهای دیگه اش حتی همکاری کلا هرکی این دوتا رو میبینه میگه رفتاراش به بچه های ۴ساله میخوره فقط دیر زبون باز کرده درصورتی که اون یکی رو میگن فقط حرف میزنه هیچی حالیش نیست 

چیزی میخوره ظرفش رو جمع میکنه به حرف گوش میده انجام میده  خودش کنترل برمیداره میزنه شبکه کارتون در حالی که پسر دوستم فقط جیغ میکشه اصلا ربطی نداره

2706