2733
2739

عموی یکی از اشناهام فوت کرده

دیروز سومش بود تو تالار غذا میدادن ب مردم

بنظرتون هفتمش هم غذا میدن؟؟؟ کلا چند بار غذا میدن؟

معمولا سوم و هفته رو یکی میکنن غذا میدن هفتم سر مزاری میرن

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️

فامیل ما پسرش فوت کرد تا چهلمش صبحانه ناهار شام مهمون داشت ماهم نمی‌رفتیم برامون میفرستاد

کلیپ تولد خوشگل درست میکنم اگه خوشت نیومد تغییرش میدم فقط با هزینه ۵۰ تومن   آیدی روبیکام  @Artemis997467

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی به رسمشون داره

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
2742
2738

تاچی رسم داشته باشن ماجدیدرسم کردیم سوم ونهارمیدن هفتم فقط اقوام درجه یک وافرادی ازراه دورمیان نهارمیدن بقیه چندساعت عصرپذیرایی میکنن پولداروفقیرم نداره

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

ربطی ب پولداری ندارعب نظرم شاید رسمشون اینه ما خودمون لر ایم و خیلی برا مرده ها اهمیت قائلن مثلا همون روز اول تا چند روز فامیل نزدیک پیش خانواده میمونن و خیلیا میان سر میزنن و سوم اینا همش غذا میدن و خیرات و حلوا و خرما و این داستانا

پسر عموی مامانم فوت شد تا یه هفته صبحانه نهار شام به 100 نفر از شهرستان میدادن

هر کی لایکم کنه ایشالا پنج قلو حامله شه.... پنج تا پسر سیبیل کلفت اسماشونم باشه گرگعلی ناصر یعقوب ابراهیم غلام رضا همیشه واست قیافه بگیرین🤍