2737
2734

من مردادِ سال پیش ، یه حرز کبیر امام جواد از یه جای معتبر تهیه کردم و تا همین چندماه پیش هم آثارش رو میدیدم ولی چندماهه حس میکنم اثرشو از دست داده

بنظرتون ممکنه همچین چیزی یا من حساس شدم ؟؟؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
بچه هام همیشه مریضن  خودم و شوهرم مدام دعوا داریم  خودم عصبیم  به نظرت این حرز خوب ...

آره عزیزم، حرز به معنای حصار و حفاظ هست ، برای در امان ماندن از نیروهای منفی و اتفاقات بد و زیاد شدن رزق و روزی و خیلی چیزای دیگه عالیه و طلسم و سحر رو هم به مرور زمان باطل میکنه و حتما باید از جای معتبر تهیه بشه و به بازوی راست بسته بشه و همیشه همراهتون باشه و خیس هم نشه و فقط موقع حموم کردن درش بیارید ، اگه خواستی بگو ادرس پیجی که ازش حرز گرفتمو بهت بدم.

2738
من اثرشو دیدم عزیزم، کاملا واقعیه و فوق العاده قدرتمنده

بله خییلی قدرتمنده! خودمم داشتم تاخریدم و متاسفانه بدلیل علاقم کاتب حرز شدم یعنی هم حرز خریدم برا ایمنی عزیزام هم مینوشتم برا همه! همون تایم یعنی همون ایام ک کارم شروع کردم پدرم یهو الکی فوت شد!این بماند خسارت سنگینننن مالی خوردیم بعدش صورتم سوخت بعدش .....بازم بگم؟یا میگید چ ربطی داره

جاهای آلوده یعنی کجاها ؟! یا مثلا کجا بذارم هتک حرمت محسوب میشه ؟!

مثلا با خودت ببری دستشویی

یا مثلا جاهایی که غیبت و تهمت و فیلمای ناجور یا موسیقی مبتذل پخش میشه،اینجور جاها اثر معنویت دعا و حرزها رو کم میکنه

گوشی اشتراکیه،گاهی آقا،گاهی خانوم🤌
آره عزیزم، حرز به معنای حصار و حفاظ هست ، برای در امان ماندن از نیروهای منفی و اتفاقات بد و زیاد شدن ...

میشه از سر در خونه آویزون کنیم؟

میشه آدرس پیجشو بدین

قیمتش چنده چون من دوهفته پیش مشهدبودم ازاونجا پرسیدم گفت ۸۰ولی نخریدم چون گفتم از جایی بخرم که معتبرباشه

بله خییلی قدرتمنده! خودمم داشتم تاخریدم و متاسفانه بدلیل علاقم کاتب حرز شدم یعنی هم حرز خریدم برا ای ...

عزیزم من واقعا بابت تجربیات تلختون خیلی متاسفم اما کتابت کردن یسری اصول و شرایط خاص خودش رو داره و هرکسی نمیتونه دست به همچین کاری بزنه و طبیعیه که جواب معکوس گرفتید ، حرز باید طی یک شرایط خاصی و توسط یه فرد خاص نوشته بشه، حرز جادو جنبل نیست که بخواد همچین خساراتی به بار بیاره ، یه دعای قرآنی و کاملا امنه  .

2706