2737
2739
عنوان

کیا دوران نزدیک به قاعدگی اخلاقشون بد میشه؟😂🤭

| مشاهده متن کامل بحث + 558 بازدید | 63 پست
حتما قبلش بهش بگو🥺😂 من مثلا به بابا بنده خدام گیر میدم اصلا رد میدم  اونم هیچی نمیگه بعد خو ...

وضعیت ما متاهلا بدتره. تودوران پری فکرمون تا مرحله طلاق گرفتن پیش میره..😤چرا؟ چون شوهرمون بهمون گفته یکم زودتر اماده شو.معطل کردی.... بخاطر همین حرفش احساس میکنیم باید جدا شیم🥴

پارسا پسرمامان😍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

دوران pms هست دیگه دردهای خفیف یا شدید داره انقباضات رحم و اینا یه حالت عصبانی و افسردگی طور داره دوس داری دعوا کنی یا همش گریه کنی معمولا هم چهار پنج روز قبل پریودی هست و توی بعضیا تا آخر پریودی میمونه من خودمم اینجوریم

<یک آدم را دوبار پیدا نخواهی کرد ،حتی در همان آدم:))) 🤍🌱”>
2740
وضعیت ما متاهلا بدتره. تودوران پری فکرمون تا مرحله طلاق گرفتن پیش میره..😤چرا؟ چون شوهرمون بهمون گفت ...

😆😂

دقیقا من دیشب داشتم ب طلاق فکر میکردم

کلی ام الکی الکی گریه کردم 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
😂سلامتی همه درد کشیده ها

حالا اونو ولش عکوری پکوری

یه سوال میپرسم نظرتو بگو(چون تنها و بی کسم الان)

بنظرت بعد چند بار بد شدن حالم قرص بخورم

میترسم اون مواد نیاز باشه خارج شن من با قرص راهشو ببندم🚶🏻‍♀️💔

✍︎الهی در شب فقرم بسوزان ولی محتاج نامردان مگردان
خوش بحالت.خداروشکر و البته ماشاالله(زدم به تخته برات)

الان دو ماه لکه بینی دارم ولی پول ندارم برم دکتر مشکل دارم کلن:)

هعی 

ممنون عزیزم 

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
من ب  محض اینکه پریود میشم فروکش میکنه  جلد هاپوگانه ام میفته انگار

منم همینطور 

ولی باز از دردش بی حال میشم 

خیلی دردناکه برای من البته تا دو روز الی سه روز اول اینطوری ام 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
من ب  محض اینکه پریود میشم فروکش میکنه  جلد هاپوگانه ام میفته انگار

دقیقاً منم وقتی پریود میشم

یهو از فاز عصبی با فاز غمگین سگی تبدیل میشم😂😂دو سه روز افسردم بعد دوباره از روز چهارم عصبی میشم

✍︎الهی در شب فقرم بسوزان ولی محتاج نامردان مگردان
2706