2737
2739
عنوان

کلمه بگید برای پانتومیم

| مشاهده متن کامل بحث + 147 بازدید | 26 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

شکارچی

دوربین مخفی

هوش مصنوعی

غذای خونگی

زیر دریایی

کیف پول دیجیتال

دستمال سفره

پارچه نخی

چشم سوم

سینما

تابلو فرش

توپ بسکتبال

البته چون با خواهرزاده های ۱۰ ۱۲ سالم بازی میکنم اینا اسونه

2742
2740
شما برو تاپیکای قبل منو بخون ببین چقد حالم داغونه. ولی نمیشه همش تو همون حال موند. بخاطر بقیه اعضا ...

عزیزم سلام تو تاپیک شهرکرد بعلت اینکه اسی بستش نتونستم ازتون سئوال بپرسم خواهرم بچه ی کوچیک داره ازم خواست سئوال کنم براش

اینکه میخوان برای تعطیلات و فرار از دود و دم اصفهان  ی خونه توی روستا بگیرن البته گاز کشی واینا داشته باشه ولی حالت شهری نباشه بهتره طبیعت درخت اینا سرسبز پر بارون آسمون آبی در کل بهشتی باشه😄 برای خودش حدودا از شهر اصفهان هم خیلی دور نباشه یک ساعت اینا دورتر نه  شما روستایی میشناسید با این همه شرایطی که گفتم  شرمنده انقد شد

خونه میفروشن به غریبه ها؟ لطفا خواهرانه پیشنهاد بدید ممنون

عزیزم سلام تو تاپیک شهرکرد بعلت اینکه اسی بستش نتونستم ازتون سئوال بپرسم خواهرم بچه ی کوچیک داره ازم ...

سلام عزیزم من زیاد اونجا نمیرم خبر ندارم.

ولی بروجن خوبه فارسان و سامان هم حالت روستایی دارن

سلام عزیزم من زیاد اونجا نمیرم خبر ندارم. ولی بروجن خوبه فارسان و سامان هم حالت روستایی دارن

ممنون فقط تو این تاپیک انقدبدگفتن درباره ی فارسان واینا که آدم دو دل میشه نمیدونم دیدی تاپیکو تا آخریانه در کل ممنونم از راهنماییت