2737
2739
عنوان

آنفالو کنم یا نه ؟

106 بازدید | 8 پست

من با یکی ۲ هفته از دانشگاه بود اشنا شدم انتظار رابطه داشت تو دوستی منم بهم زدم حالا بماند که دانشگاه خیلیا فهمیدن و... ولی انفالو اینا نکرده بودیم گفتیم دوست بمونیم و... 

خلاصه تا این که الان رفتم یه نگاه به پیجش بندازم دیدم نوشته به جای آیدیش bst یعنی بسته شده و... و فالورای مشترکمون کم تر شده حالا موندم انفالو کنم یا نه نگه فردا که اره این دختره هم همش منو چک میکرده و... 

یه چند روز پیشم بد خرف زد خیلی باهام تو چت ماجراش هست تو تاپیکای قبلیم 

ن بابا چرا بگه چک میکنه یه دوسه نفره دیگه رو هم انفالو کن فکره کنه پاک سازیه پیج انجام دادی 

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
ن بابا چرا بگه چک میکنه یه دوسه نفره دیگه رو هم انفالو کن فکره کنه پاک سازیه پیج انجام دادی 

اره احتمالا همین کارو بکنم اه چه غلطی کردم هم تو دانشگاه کم و بیش حرف پیچید همم که اعصابم داغون شد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اره احتمالا همین کارو بکنم اه چه غلطی کردم هم تو دانشگاه کم و بیش حرف پیچید همم که اعصابم داغون شد&n ...

برا منم پیش اومده هعی. 

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
2740