2733
2734
عنوان

میخام دستمو بسوزونم

300 بازدید | 26 پست

ی یادگاری بشع برام ک دیگ اسمشو نیارم پشت دستمو داغ کنم جدی

اگه جوابتو ندادم بدون در حد هم کلام شدن هم نبودی...همجنسگراها ریپ نزنید و تو تاپیکم نیاید ممنون
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

بجاش ناخن کوچیکتو بگیر بگو ارزشش اندازه ناخن چینده امه

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
نکن باز اینطوری هربار جای سوختگی رو دستتو ببینی یادش میوفتی😂😂

😂💔💅🏻

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
2740
 بجاش ناخن کوچیکتو بگیر بگو ارزشش اندازه ناخن چینده امه

واقعا حالم بده

اگه جوابتو ندادم بدون در حد هم کلام شدن هم نبودی...همجنسگراها ریپ نزنید و تو تاپیکم نیاید ممنون

خب بسوزون.بدنتو زشت کن بخاطر ی حس زود گذر.که چند سال دیگه حتی با فکرش خجالت میکشی.بدن عزیز و جون دارتو ک امانتم هست بسوزون.حتی ب اینکه بهشم فکر کردی باید از دستت عذر خواهی کنی و ببوسیش .شرم برتو

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

مغزتو باید درست کنی

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
واقعا حالم بده

کتاب سلام برابراهیم درباره ی شهید ابراهیم هادی هست بخون

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

وای، ی همکلاسی داشتیم دبیرستان، از اینکارا میکرد😂

نکن عزیزم، دیگه دوره این کارا گذشته، چرا باید به خودت آسیب بزنی؟! تا جایی که لام باشه توو ذهنت برات تجربه ش میمونه هر موقع هم یادت رفت ینی دیگه لازمش نداری، اصلا دیگه این کارا رو کسی نمیکنه این برای 15 سال پیش بود

برو پیش مشاور بجای این ک ب بدنت آسیب بزنی 

ولا هیچ عنی ارزش ندارع چ دختر چ پسرش 

خودت یدونه هستی مثل ت هم نیست عزیزم برا خودت ارزش قایل شو 

اجازه نده فکرت در گیر کسی یا چیزایی بشن که قدرت رو نمیدونن

2706