2737
2734

دور وبریامو وضع جامعه وکلا زنا رو که میبینم حتی معلم ابجبم ۶۰ سالشه گونه تزریق کرده ژل زده فیلر بینی زده و عمل اسلیو کرده حالا دیگه همسن ویالام بماند واقعا بعضیارو دیگه نمیتونم بشناسم مثلا فامیل دور اصلا خیلی همه مثل هم شدن 😐

نی نی سایت ،شهر عجایب...😐😶
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

شبیه کارخونه قوطی کنسرو خروجیا همه یکی شده

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2742

چون کسایی که توو باطن چیزی برای ارائه ندارن، بر اساس ظاهرشون شدن الگوی یک کشور جهان سومی، توو تین کشور دیگه چیزی به اسم علم و شعور و درک و... معنی نداره، پس همه میپردازند به ظاهر

نمدوم به 

ولی پولا رو از کجامیارن خداییـ

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
2738
نه تفريح دارن نه دلخوشي جامعه ام شده فقط ظواهر همه تو فكر عمل هستن ديگه 

اره ببین یه دوس داشتم کلا فازش با من فرق میکرد رفته بود ژل لب ناخن کاشت و بینی واینا انجام داده بود دائمن از اینکه روزی چند تا پسر مخشو  میزنن ودلبریاش میگفت حالم داش بهم میخورد دیگه کات کردم باهاش

چون کسایی که توو باطن چیزی برای ارائه ندارن، بر اساس ظاهرشون شدن الگوی یک کشور جهان سومی، توو تین کش ...

اخه طرف دیدم دکتره استاد دانشگاهه همه دغدغش همینه مامان خودم هرروز با خالم حرفاشون همینه البته که بلاگراهم بیتاثیر نیستن

مثل دو کفه ترازو میمونه

هر چی کفه عقل و منطق سبک تر بشه این سنگین تر میشه

البته نه فقط مال خانوما بلکه کل جامعه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
اره ببین یه دوس داشتم کلا فازش با من فرق میکرد رفته بود ژل لب ناخن کاشت و بینی واینا انجام داده بود ...

عزیزم ژل لب و بینی و کاشت ناخن خیلی هیچ حساب میشن شما دگ امل تشریف دارین برو تو داهاتتون زندگی کن لطفا

مثل دو کفه ترازو میمونه هر چی کفه عقل و منطق سبک تر بشه این سنگین تر میشه البته نه فقط مال خا ...

شاید بعضی تعجب کنن ولی تو مایه های قوم لوط میمونه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
من که فعلا کاملا نچرال میباشم یه عمل چشم میخواستم انجام بدم که اونم به لطف قوز قرنیه نمیشه فعلا &nbs ...

منم نچرالم ولی وقتی میرم تو جامعه احساس میکنم انسان اولیه ام به سرم زده بینیمو عمل کنم تو چند سالت؟

2706