2733
2739
عنوان

دخترم چرا اینجوری شده؟😥🤰🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 357 بازدید | 23 پست
بخدا اینا اصلا اذیت نمیکردن نمونه بودن تا دومی اومد  افتضاح   شدن اصلا بکن نکن بهشون نمیکن ...

یا خدا😥😂

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واقعا همینه به خاطر دخترم دومی رو آوردم که تنها نباشه خودشم خیلی دوست داره همش میخواد تو کارا کمکم ک ...

عزیزززم خدا حفظشون کنههههه

❤️خدایا پسرم رو در پناه امن خودت حفظ کن❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچی حساس شده و به اطرافیانت تاکیذد کن اسم حاملگی تورو پیشش نبرن و‌خودتم همینطور اصلا حساسیت نشون ند ...

والا ما هیچی نمیگیم خودش خیلی پیگیره هر جا میریم میگه مامانم تو شکمش نی نی داره آبرو واسم نزاشته😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
خب عزيزم نيمخواي اين عادت رو ترك كني؟ فردا نوزاد رو بزاري روي پات يا ٥ ساله رو؟ بچه ٥ ساله حتي كوچي ...

کم کم دارم عادتش میدم خودش بخوابه حاملگیمو نمتونستم ازش پنهون کنم چون میبینه بعضی وقتا حالم خوب نیست اگه علتشو ندونه بچه نگران میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
دقیقا دختر من خیلی وابسته باباشه تا قبل از بارداری وقتی باباش خونه بود طرف من نمیومد اصلا الان کلا ...

آخیییی اینقدر دلم میسوزه واسه بچه ها که صاحب خواهر برادر میشن.طفلیا خیلی غم داره تو دلشون.گاهی به ظاهر  خوشحالن ولی غم دارند از درون.انگار تنهاترین فرد زمینن🥲قدمش مبارک باشه انشااله براتون.