2733
2739
عنوان

دخترم چرا اینجوری شده؟😥🤰🏻

357 بازدید | 23 پست

سلام خانوما شبتون بخیر

من یه دختر ۵ ساله دارم و نه هفته حاملم از وقتی حامله شدم دخترم تا صبح چند بار بیدار میشه میگه مامان منو بنداز رو پات (کلا رو پا میخوابه)‌ ولی قبلش اصلا اینجوری نمی‌کرد شب می‌خوابوندم صبح بیدار میشد

طول روز هم حداقل یک ساعت باهاش بازی می‌کنم کلا نمیزارم حس کمبود داشته باشه

به نظرتون چرا اینجوری شده؟

فقط 27 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
هیچ فقط خدا ب دادت یرسه چندتا از فامیلمون بچه هاشون بزرگتر بودن پدر دراوردن ازمادرشون 

جدی؟

دختر من خیلی آرومه روزا اصلا اذیت نمیکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به نظرت چیکار کنم؟

مشاوره کودک ببرش دورشو شلوغ کنید پدرمادرت خاله داییش واینابیان

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
جدی؟ دختر من خیلی آرومه روزا اصلا اذیت نمیکنه

روحش حس ناامنی کردی مواظبش باش 

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2738

هیچی حساس شده و به اطرافیانت تاکیذد کن اسم حاملگی تورو پیشش نبرن و‌خودتم همینطور اصلا حساسیت نشون نده بهش بگو میخوام واست نی نی بیارم اگ بچه خوبی باشی تا بزرگ‌شدی باهاش بازی کنی 

به نظرت چیکار کنم؟

نمیدونممم عزیزم چون تجربه شو ندارم 

ولی باهاش خیلی حرف بزن بگو من تورو از همه بیشتر دوست دارم حتی نی نی که میخواد بیاد رو بخاطر تو آوردم که تنها نباشی باهات بازی کنه

خیلی اینو بهش بگو که دوسش داری زیاااد

❤️خدایا پسرم رو در پناه امن خودت حفظ کن❤️
به نام خدا احساس میکنه مادرشو میخوان بدن به یه بچه دیگه.

دقیقا

دختر من خیلی وابسته باباشه تا قبل از بارداری وقتی باباش خونه بود طرف من نمیومد اصلا الان کلا برعکس شده

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خب عزيزم نيمخواي اين عادت رو ترك كني؟ فردا نوزاد رو بزاري روي پات يا ٥ ساله رو؟

بچه ٥ ساله حتي كوچيكتر بايد خودش بحوايه.

و اينكه نبايد بهش بگيد حامله ايد

بچ ها كم طاقتن

هقته هاي اخر ميگقتين

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
جدی؟ دختر من خیلی آرومه روزا اصلا اذیت نمیکنه

بخدا اینا اصلا اذیت نمیکردن نمونه بودن تا دومی اومد  افتضاح   شدن اصلا بکن نکن بهشون نمیکنن فقط مادرا حرص میخورن اینا بدتر نشن یکیشون ک بچه دومی رو بدبخت کرده بچه تکون بخوره سفت میگیرتش 🤣🤣

نمیدونممم عزیزم چون تجربه شو ندارم  ولی باهاش خیلی حرف بزن بگو من تورو از همه بیشتر دوست دارم ...

واقعا همینه به خاطر دخترم دومی رو آوردم که تنها نباشه خودشم خیلی دوست داره همش میخواد تو کارا کمکم کنه و مواظبم باشه مثلا میاره پتوشو میکشه رو شکمم میگه مامان نی نیمون سرما نخوره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706