2733
2739
والا طبق امضات گفتم نمیدونم راز موفقیت من اینه هیچووقت طلبکار نبودم داد گفتم دستش درد نکنه نداد گف ...

اجری که با یه بی معرفت بسوزه اجر نیس عزیزم 

منم طلبکارش نیستم فقط همه ازش حاجت گرفتن منم امیدوار بودم بهش ایشالا که بعدا جوابمو بده

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺

هرچی صلاحه ادمه گاهی وقتا ما کوریم نمیفهمیم مثلا من تو ۱۶ سالگی ی پسررو میخواستم خیلی ام میخواستم الان ک ۲۴ سالمه میفهمم خداروشکر از زندگیم رفت بیرون چون ب مفت نمی ارزید.این ی نمونه کوچیکه درباره همچی صدق میکنه

ما همچیزو نمیدونیم 

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اجری که با یه بی معرفت بسوزه اجر نیس عزیزم  منم طلبکارش نیستم فقط همه ازش حاجت گرفتن منم امیدو ...

توقع داشته باشی نمیدن بهت باید رها کنی بگی هرچی صلاحه ولی هی بچسبی فایده ای نداره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2728
اجری که با یه بی معرفت بسوزه اجر نیس عزیزم  منم طلبکارش نیستم فقط همه ازش حاجت گرفتن منم امیدو ...

ولی من میگم دعا هایی که الان میکنی شاید برا برآورده شدن حاجتت نگیره ولی برای یه موضوع دیگه یا چیز دیگه حتما جواب میده مثلا منظورم اینه تو برای حاجتت نذر و نیاز میکنی دعا می‌خونی حاجتت برآورده نمیشه خب ولی یکی از کارای دیگه درست میشه یه اتفاق خوب دیگه میوفته

خوشا چشمی که خواند حرف دل را✨
ممنون از راهنماییت😍

❤❤❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ولی من میگم دعا هایی که الان میکنی شاید برا برآورده شدن حاجتت نگیره ولی برای یه موضوع دیگه یا چیز دی ...

آره منم میگم شاید الان موقعش نیس و بوقتش خدا خوب و قشنگ جواب میده

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺