2737
2739
عنوان

رفتم خونه ی همسایه با هام سرسنگین رفتار کرد 😭ناراحتم

| مشاهده متن کامل بحث + 478 بازدید | 38 پست
من بخاطر پسرم مجبور شدم کمی رفت و آمد کردم شکرخدا سریع قطع کردم طرف بچشو کل روز پیش من میخواس بزاره& ...

همسایه ها رو میبینم به زور سلامشون میدم 

آخه مگه میشه با همسایه گرم گرفت .قدیم شاید .اما الان نمیشه اعتماد کرد .همین که هیچ آزار و اذیتی ندارم برن خدا رو شکر کن 😅

ول کن بچشو تربیت کنه مگ توهمسن بچه ۴سالشی که اون فسقل بتو زور بگ

عزيزم قبل از این بحث من با زن همسایمون خیلی خوب بودم ولی اون کوچک ترین چیزی ازت ببینه وناراحت بشه سریع سرسنگین میشه ورفت آمد قطع میکنه حتی با تمام اقوام شوهرش قطع ارتباط کرده خیلی سیاست داره تو بحت من دخترش اصلا جوابم حداد ولی با کم محلی سرسنگین بودم جوابم داد 

🔵درخواست دوستی آقایون 🔵 = رد  .   ★🌙  .  •  °      •      ‌. ★🌙   •     ★    .   .    ★     •   .   ★     .   •   °    ★    .  ★    °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙  .   ★   .   .   •    ★  .  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دنبال دردسری؟ هیچ وقت اینجور رفت و آمد با همسایه رو درک نکردم

عزيزم به نظرتون منم دیگه هیچ وقت نرم؟ درچه حد رابطه باشه خیلی ناراحتم 

🔵درخواست دوستی آقایون 🔵 = رد  .   ★🌙  .  •  °      •      ‌. ★🌙   •     ★    .   .    ★     •   .   ★     .   •   °    ★    .  ★    °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙  .   ★   .   .   •    ★  .  
2728
منم بودم ناراحت میشدم و بهش حق بده درضمن کودکان تا ۱۳/۱۴سالگی حالیشون نیست

عزيزم به نظرت رفت امد مون تا چه حد باشه اون دیگه باهامون رفت آمدی نداره؟ وسرسنگین شده واصلا نمیزاره بچش بیا د خونمون 

عزيزم قبل از این بحث من با زن همسایمون خیلی خوب بودم ولی اون کوچک ترین چیزی ازت ببینه وناراحت بشه سر ...

ولش کن اهمیت نده توحساس تری وقتی میبینی باهمه قطع ارتباط و میخای باهاش رابطه داشته باشی

عزيزم به نظرت رفت امد مون تا چه حد باشه اون دیگه باهامون رفت آمدی نداره؟ وسرسنگین شده واصلا نمیزاره ...

دیگه عذر خواهی کردی و توپ تو‌میدون اونه بهش زمان بده دوباره اوکی میشه نشدم مهم اینه عذر خواهی کردی

یعنی انقدر این همسایه برات مهمه که این وقت صبح داری بهش فکر میکنی و غصه میخوری 

بابا بی خیال نیومد که نیاد بهتر حوصله داریا

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️
2740
یعنی انقدر این همسایه برات مهمه که این وقت صبح داری بهش فکر میکنی و غصه میخوری  بابا بی خیال ن ...

عزيزم به نظرت دیگه هیچ وقت نرم؟ ورفت آمد درحد سلام علیک تو کوچه باشه؟ 

عزيزم به نظرت دیگه هیچ وقت نرم؟ ورفت آمد درحد سلام علیک تو کوچه باشه؟ 

نه کجا بری 

باهمسایه در همین حد باید رابطه داشت نه بیشتر فقط سلام علیک و تمام 

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️
یعنی انقدر این همسایه برات مهمه که این وقت صبح داری بهش فکر میکنی و غصه میخوری  بابا بی خیال ن ...

عزيزم خیلی ناراحتم که این همسایه دیگه با مامانم هم سرسنگین شده بود برا همین مادرم خیلی باهام دعوا کرد که رفت امدمون به خاطر بحث من با دخترش خراب شد دیگه مجبور شدم برم خونشون که کینه کدورتی نباشه 

نه کجا بری   باهمسایه در همین حد باید رابطه داشت نه بیشتر فقط سلام علیک و تمام

عزیز در حد مراسم وایام عذاداری هم با هم وبا مامانم براش زنگ نزنیم جایی بریم؟ 

بستگی داره دخترش چی گفته باشه و تو چی گفته باشی

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
عزيزم خیلی ناراحتم که این همسایه دیگه با مامانم هم سرسنگین شده بود برا همین مادرم خیلی باهام دعوا کر ...

خوب کاری کردی که رفتی عذرخواهی کردی دیگه الان خانم همسایه هست که باید تصمیم بگیره باشما رفت و امد کنه یا نه 

شما هم که  عذرخواهی کردی دیگه ناراحت نباش  

2706