2733
2734

دیگه عاصی شدم از دست شلوݝ کاریاش چون شیرین زبانه هرکی میرسه حرف بد و فحش نشونش میدن کلا زودم عصبانی میشه ،بهانه گیره کلا ازش خجالت میکشم،همه دوسش دارن اما تا کی؟😞😞😞چکار کنم از دستش

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
تا۵ همین اش و کاسع اوج بدی بجه و لجبازیش

اصلا پسر برادر شوهرم اینجور نبود اما نمیدونم چجور باید باهاش رفتار کنم گاهی دوست دارم بزنمش چون لکنت داره نمیتونم ولی همش جیع و داد میکنم ولی ضعف اعصاب گرفتم،شبام عذاب وجدان دارم

باهاش دوست و همراه شو تا نتیجه بگیری تا وقتی بگی بکن نکن و دستوری حرف بزنی و بخوای کنترلش کنی همینه ...

اخه چیکار کنم چجوری ،خب بعضیکاراش مگه میشه بهش نگی نکن،خب یا بر ضررشه یا کارش بده خب چیکارش کنم چه روشایی پیشنهاد میونی

2738
اخه چیکار کنم چجوری ،خب بعضیکاراش مگه میشه بهش نگی نکن،خب یا بر ضررشه یا کارش بده خب چیکارش کنم چه ر ...

حواسشو پرت کن یا منطقی باهاش حرف بزن اون بچه بالاخره یه سود و زیانی تو ذهنش هست

در کل پسر باید بابا بالاسرش باشه حساب کار اصلی رو از پدر ببره ولی نه با زور و داد بیداد

هرچی بیشتر دادبیداد کنی کمتر حرفت گوش میده

یه مدت داد زدن بذار کنار هین نکش جیغ نکش

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم

وای دختر منم سه سالشه همش فحش میده خسته شدم از دستش.البته خیلی عصبیم میکنه خاک تو سرم حرفای خودمو تکرار میکنه ولی نمیدونم چرا حرفای خوبی که میزنمو یاد نمیگیره فقط کافیه یه حرف بد از دهنم دربیاد فوری یاد میگیر ه و تکرار میکنه اون سری پدر شوهرم میخواست بوسش کنه به پدرشوهرم  میگفت خیلی پرو شدی 😐😕