2733
2734
الان ک شش ماهه جدا شدیم اما اون هی رفت و برگشت داره  مادرش مخالفه

اوه اصلا بوهای خوبی نمیاد حتما برو مشاوره ولی از این شوهر درنمیاد واست حیف تو نیست

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

پنهونی زندگی کردین درسته؟؟؟؟

خب این یعنی ازدواج سفید!!!!توقع دارین تااخر کنار هم باشین درضمن مادرشم بهونه کرده وگرنه مرد عاشق از خودشم میگذره چ برسه ب خانوادش...مرد اینجوریه خرش از پل بگذره میذاره میرررره

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....
2731
اینایی ک میگی براساس تجربه ست یا علمی هست؟

نوچ 

علمی 

از نظر علمی مردا احساساتشون پیچیده نیس برخلاف زنا 

حالا شاید بگی همه اطرافیان ما روابطشون پیچیدس 

ولی خب واقعیت اینه که معمولا ماها واسه اینکه زندگی یه نفر به طلاق نکشه مجبوریم رفتار شوهر طرفو پیچیده جلوه بدیم 

مثلا اگه مردی به شما خیانت کنه قطع به یقین به شما هیچ حسی نداره و علت اینکه شمارو طلاق نمیده اینه که یه نفر تو خونش باشه تا هم بچه رو بزرگ کنه و هم بشوره و بسابه و هم قابل اعتماد باشه

ولی خب اگه همین زن بیاد اینجا تاپیک بزنه ما چرت و پرتایی از قبیل  :  لباس خواب خوب بپوش ، سعی کن فضای مفرحی تو خونه ایجاد کنی ، پولاشو خرج کن تا پول دستش نباشه خیانت کنه و... ارائه میدیم و در نهایت میگبم اون اقا به چشم دستمال به اون هرزه نگاه کرده و عشق اول و اخرش تویی و اینجوری طرفو قانع میکنیم که با خیانت شوهرش کنار بیاد.

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
شما خودتون مردی دارید اینجوری میگید

حقیقتو گفتم خانم

ذات مردا اینجورین نباید تا وقتی ک بهتون تعهد کتبی میده باهاش باشین

من تازه مادرم فوت کرده بود یهو بی کس و تنها شدم از ترس تنهایی رفتم تو این رابطه

خدا ببامرزتشون...یعنی کس دیگه ای دو ندارین ک پیش شما باشع؟؟؟اخه ب چه قیمتی اینجوری تنها تر شدین ک 

نه ندارم  اره اشتباه کردم اما اون موقع داغدار بودم نمیفهمیدم

یعنی تنها توی خونه هستین؟؟؟من ب عنوان ی مرد میگم دیگه نکنی از اینکارا

بله  نه دیگه میگم اون موقع داغدار بودم

تنهاییم سخته والا واسع ی خانم

نمیدونم چی بگممم

لااقل اگ میخاین رابطه ای رو شروع کنین فقط ازدواج باشع هر چند ک الان زمونه بد شده و فقط بفکر سک.. هستند