2737
2734
عنوان

شوهرم بچمو بزنه چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 654 بازدید | 68 پست
چی بگم الهی که هر چی خیره برات اتفاق بیفته

ممنون قشنگم 🤍 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ببخشید ولی شما هم کارت اشتباه بوده و خود شماهم بچه رو درست تربیت نکردی فردا همسر پسرت هم همینو میگه& ...

زدن پدرش بیشتر منو جریح کرد بارها راجع به زدن بچه تو تنهایی خودمون بهش تذکر دادم وقتی نمیفهمه باید فحش بشنوه بچمم آوردم تو اتاق بهش گفتم کار بابات بد بود ولی تو لیوان رو پرت کردی ناراحتش کردی  زد شما رو.

حس میکنم پسرت کلن بچه نحس و لجوجیه و ب شدت رو مخه.

وقتی یکی از یه چیزی بدش میاد یا باهاش اذیت میشه پسرت خوشحال میشه و اون کارو تکرار میکنه ک اون شخصو اذیت کنه!

و باهوش هم هست! 

اینده خوبی نداره.

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)

چجوری زدش ؟

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
خب این مسلمه که مادرا تحمل بیشتری دارن ولی باباها زود خسته میشن

من پدر اینجوری حتی تو دورو بریامم ندیدم داداش من ۲ شیفت کار میکنه ۱۰ شب میاد خونه خستگیشو با بازی کردن بچه هاش در میکنه.این عنتر نیومده هوار میکشه حمال تازه کارشم سخت نیست

2738
حس میکنم پسرت کلن بچه نحس و لجوجیه و ب شدت رو مخه. وقتی یکی از یه چیزی بدش میاد یا باهاش اذیت میشه ...

نحس خودتی بیشعور که بلد نیستی حرف بزنی لال شو تو چیکار ایی که از آینده هم پیش بینی میکنی رمال

عزیزم حرفی در کار اشتباه همسرت نیست که کتک زده ولی  دیگه هیچ وقت جلوی بچت به همسرت فحش نده و دعوایی که کرده حتی اگر کتکش زده رو بی اثر نکن 

حتی در قبال چنین کار بدی که پسرت میکنه شما هم کمی سنگین باش با فرزندت 

بعدا تو آرامش و نه جلوی بچت  با شوهرت صحبت کن و خسته نشو از این که به مدل های مختلف بهش بگی که چه قدر بده بچه رو زدن با قربون صدقه با محبت با ذکرمثال های بیشتر با یک کلیپ روانشناسی با بردنش پیش مشاور 

و ازون طرف با بچت کار کن که زیاد کارایی نکنه که یه طوریه 

مثلا میتونی لا به لای بازی یا قصه تعریف کردن، مفاهیم رو بهش منتقل کنی 

زدن پدرش بیشتر منو جریح کرد بارها راجع به زدن بچه تو تنهایی خودمون بهش تذکر دادم وقتی نمیفهمه باید ف ...

اینجوری بچت هم یاد میگیره که وقتی کسی کاری خلاف میلش انجام داد پس باید بهش فوش داد وقتی بزرگ بشه اگه زنش به حرفش گوش نده فوشش میده اینو از شما یاد میگیره جای اینکه کنترل خشم رو یاد بگیره

و از پدرش کتک زدن رو یاد میگیره 

در نتیجه میشه یه مردی که هم دست بزنه داره هم فحاشی میکنه 

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
نحس خودتی بیشعور که بلد نیستی حرف بزنی لال شو تو چیکار ایی که از آینده هم پیش بینی میکنی رمال

ولی درست گفتم میدونم 

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
صورتش 

بستگی داره به شدتش

پسر من حدود دو سالش بود با لبه بشقاب محکم زد تو سرم منم با کف بشقاب زدم تو سرش طوری که اخم کرد و فهمید کارش درست نبوده و الان ۲۵ سالشه دیگه تکرار نکرده

بعضی کارا رو اگه نفهمه بد هس به خودش یا دیگری اسیب میزنه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
حس میکنم پسرت کلن بچه نحس و لجوجیه و ب شدت رو مخه. وقتی یکی از یه چیزی بدش میاد یا باهاش اذیت میشه ...

من حس میکنم سنت خیلی کمه

چرا الان بیداری ؟

2706