2737
2739

اولا ک سلام و درود و شبتون بخیر عزیزانم 

دوما دوستان من جدیدا تو تاپیکا میبینم تا یکی حرفی میزنه از همسرش میگن جدا شو طلاق تا یکی میگه طلاق همه میگن اره خودتو نجات بده فلان کن بهمان کن 

خواستم به اون دسته از افراد بگم مشاوران مطرح جهان هم حتی حرف زوجین رو جفتشونو گوش میکنن سپس نظر میدن شما از روی چارتا خط چطور اینقدر راحت قضاوت میکنین؟ 

یک لحظه فکر نمیکنین شاید اون حرف چرت و پرت شما باعث بشه بک نفر تصمیم اشتباه بگیره زندگیشو بهم بزنه؟ خراب شدن این زندگی میوفته گردن شما هاااا 

در ضمن من خواهرم داره جدا میشه این تصورات گل و بلبلی ک دارین از طلاقو بریزید تو یک پلاستیک ساعت ۹ شب بزارین دم در ماشین اشغالی بیاد ببره 

طلاق خیلی سخته شرایط بعد طلاق سخت تر هم میشه 

یک لحظه فک نمیکنین ک توی یک رابطه وقتی زوج ها باهم مشکل دارن اگر ۹۹ درصد یکی از زوجینه یک درصد هم زوجه مقصره؟ 

شما توی یک رابطه نیستین 

اینو گفتم ک بهتون تلنگر بخوره بیشتر از این حق ناس نیوفته گردنتون.

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈

اگ کسی بخواد ب حرف نی نی سایتیا جدا شه بذا همون جدا بشه چوح عقلش کامل نیس ازدواج واسش زوده والا

مگ ب حرف ماست اخه

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

شاید بچه داشته باشن 

شما شاید یک کلمه بنویسید طلاق و گذر کنین ولی اون حرف شما یاد اون ادم میمونه و روی تصممیاتش تاثیر میذاره 

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اگ کسی بخواد ب حرف نی نی سایتیا جدا شه بذا همون جدا بشه چوح عقلش کامل نیس ازدواج واسش زوده والا مگ ...

بله حرف همه تاثیر داره 

با این حرفا خودتونو قانع نکنین 

وقتی کسی از همسر و پارتنرش دلخوره به جای اینکه نسخه طلاق بپیچید و به دلخوریش چنگ بزنین 

اگر تشویق به درست کردن و ترمیم رابطه نمیکنین 

حداقل چیزی نگید.

2742

اگه مردی ب زنش خیانت کنه اعتیاد داشته باشه دست ب زن داشته باشه باید جدا شه اینقدر طلاق و غول نکنین همه ی ما یکبار حق زندگی داریم و روانمون مهم ترین چیزه اگه رابطه ای تعمیر نمیشه باید از بین بره

👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

دقیقا فرمایشاتتون متینه و همه اینجا نظر میدنو از دید خودشون نگاه میکنن منِ نوعی نباید غیر منطقی پیش برم 

و شرایط خودمو بسنجم 

مثلا من اینجا نظر میخوام هرکی یه چیزی میگه 

من باید زندگیمو ببینم چجوریه واقعیت هاش چیه

بعد کاری انجام بدم

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

اینجا الان دیگه کاربراش اکثرا زیر بیست سال هستن و تجربه زندگی مشترک و طلاق ندارن و با روابط دوستی خودشون مقایسه میکنن و رای صادر میکنن  بدون اینکه در نظر بگیرن نظرسون چه تاثیری روی دیگران میزاره

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
2738
اگه مردی ب زنش خیانت کنه اعتیاد داشته باشه دست ب زن داشته باشه باید جدا شه اینقدر طلاق و غول نکنین ه ...

عزیزم من توی متن اشاره کردم 

خواهر خود بنده داره جدا میشه! .ولیکن نه با نظر من و شما با نظر مشاور 

شما توی یک رابطه نیستی یک طرفه به قاضی نرین و نسخه نپیچید من حرفم اینه وگرنه طلاق خیلی وقت ها یعنی تصمیم درست 

ولی این درستی رو من و شما و امثال ما تشخیص نمیدن 

کار و باید بسپاری به کاربلدش!

👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 دقیقا فرمایشاتتون متینه و همه اینجا نظر میدنو از دید خودشون نگاه م ...

بله درسته شاید تمام دلیل نباشن ولی سوق میدن به سمت طلاق این حرفای جدا شو راحت شد 

ازادیتو بخر فلان کن  اینا همه تو خواب و رویاست 

توی زندگی واقعی اینجور چیزا نیست ک 

چون خودم زخم خوردم واقعا دلم میسوزه 

بله حرف همه تاثیر داره  با این حرفا خودتونو قانع نکنین  وقتی کسی از همسر و پارتنرش دلخور ...

منک ب کسی نگفتم طلاق بگیر ک رو بمن عصبانیتتو خالی میکنی زندگی مردم بمن چه 

خواهرتم ک تو عقد جدا شده یادمه تاپیک زدی مامانت مدام گریه میکنه بخاطر طلاق خواهرت و ...

بچه نداشت ک

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
منک ب کسی نگفتم طلاق بگیر ک رو بمن عصبانیتتو خالی میکنی زندگی مردم بمن چه  خواهرتم ک تو عقد جد ...

من کی گفتم خواهرم بچه داره اخه عزیزم 

اعصبانیتمم روی شما خالی نکردم 

این تامیک فقط تلنگری بود برای افرادی ک خیلی راحت نسخه میپیچن شما بد برداشت کردی.

بله درسته شاید تمام دلیل نباشن ولی سوق میدن به سمت طلاق این حرفای جدا شو راحت شد  ازادیتو بخر ...

ی وقتا از زندگی سمی نجات پیدا کردن عالیه

ولی بعدش رو هم باید فکر کرد

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
عزیزم من توی متن اشاره کردم  خواهر خود بنده داره جدا میشه! .ولیکن نه با نظر من و شما با نظر مش ...

سخت نگیر مشتور حاذقم از تجربه ی زیادش حاذق شده لعدم کسی عقل داشته باشه مبدونه راهش چیه