2737
2734
عنوان

حاجت روایی صد در صد🤲📿

| مشاهده متن کامل بحث + 209 بازدید | 36 پست
نماز اول وقت و نماز شب میگن خیلی خوبه برای رزق و روزی سوره ی واقعه رو هر شب بخونید

جواب نداده... 

تو مشکلات غرقم بخاطر خدا برام دعا کنید😭😔 اگه از رو مهربونیتون برام نذری کردید بگید تا ادا کنم.... 😔😭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام نتیجه گدفتی؟ 

سلام قشنگم ..من همه چیو سپردم دست خدا .ولی این ذکر مجرب و با فضیلت از دعاهای نادعلی هستش .توصیه شده قطعا ب مصلحت خدا باشه جواب میگیرین .

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
2731
سلام قشنگم ..من همه چیو سپردم دست خدا .ولی این ذکر مجرب و با فضیلت از دعاهای نادعلی هستش .توصیه شده ...

درسته ممنونم گلم 

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
جواب نمیده.... 

جواب میده امام زمان رو خوب بشناس کلیپ هاییکهراه توسل به ایشونه ببین  متوجه میشی زمین واسمان بااجازه ایشون از سمت خدا دارند به گردشدرمیان

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
واقعاااا خدا هست؟ پس کو؟ 😔

عزیزه دلم قشنگم‌.هیچ میدونی الان این پیامتو خدا دید .و ناشکری و کفر میشه .خدا هر لحظه کنارته اگه دیر تر ب حاجتمون میرسیم مطمعن باش خدا داره برات بهترین هارو میسازه و هنوز وقتش نرسیده

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
2740
جواب نمیده.... 

براشون نامه بنویسید و بندازید تو چاه جمکران

اگه نتونستید تو چاه بندازید هم میتونید بذارید لای قرآن 

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
جواب میده امام زمان رو خوب بشناس کلیپ هاییکهراه توسل به ایشونه ببین  متوجه میشی زمین واسمان باا ...

از این بالاتر که چننند سال چله مسجد جمکران گرفتم و تمام پول و زندگیم رو به پاش ریختم و حتی بگو یه برگ تو زندگیم جابه جا شده باشه.... 

تو مشکلات غرقم بخاطر خدا برام دعا کنید😭😔 اگه از رو مهربونیتون برام نذری کردید بگید تا ادا کنم.... 😔😭
۱۰۰ درصده؟  چون من معمولا دعا هام نمیگیره😟😟

ان شاالله ک میگیره .هر موقع دعا کردی از ته قلبت ب خدا ایمان داشته باش و بهش اعتماد کن و حاجتتو مستجاب شده بدون ..خدا خیلی بزرگه یه قدم ب سمتش برداری خدا ۱۰۰ قدم میاد جلوتر .اول و آخر دعاهات حتما صلوات هم بگو

براشون نامه بنویسید و بندازید تو چاه جمکران اگه نتونستید تو چاه بندازید هم میتونید بذارید لای قرآن& ...

کردم نشد... 

درسته ممنونم گلم 

البته ک ان شاالله ک اگه ریا نباشه خدا قبول کنه .همین الان نماز شبم رو تموم کردم ..و می خوام ب نیابت از حاجت روایی کل سایت زیارت عاشورا بخونم .حاجت روا بشی بحق اباعبدالحسین قشنگم

البته ک ان شاالله ک اگه ریا نباشه خدا قبول کنه .همین الان نماز شبم رو تموم کردم ..و می خوام ب نیابت ...

ممنونم همچنین شما عزیزم

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
2706