2733
2734
کار میکنم برای خودم و ربطی زیادی به شوهرم نداره. میل خودم بوده و پول هام رو هم نمی گیره. خودم با میل ...

درستش همینه همسر شما درک خوبی داره ی عده ندارن

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
میدونی من الان حس ناکافی بودن دارم... احساس کمبود  یجوری شده همش حس میکنم شغل نداشته باشم خیلی ...

نه بابا کی گفته 

من مخالف کار خانم ها نیستم خیلی خوبه استقلال مالی 

ولی اطرافم چیزایی دیدم ک ی جوری بود

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

والا من عمرا با پسری که بهم بگه برو سرکار ازدواج کنم😑😑😑😑😑😑😑😑پسرم اینقدر بی غیرت😑😑😑

وای من بافتنی انجام میدم برای خرجم دارم درسم میخونم ک بعد معلم بشم بعد قصدم اینه ک بعد ازدواج بافتنی و اینا کلا انجام ندم خواستگارم از من پرسید کاروبارت چیه😂شنیدم بافتنی انجام میدی بعدم گفت معلمی خوب نیست باید پرستار می‌شدی گفتم تو نگران من نباش خودت باید دکتر می‌شدی چرا نشدی؟

میدونی من الان حس ناکافی بودن دارم... احساس کمبود  یجوری شده همش حس میکنم شغل نداشته باشم خیلی ...

اصلا من نمیدونم اینا کی تو ایران باب شد

مردا از همه چی سواستفاده میکنن

بخدا خانمایی که کشورای دیگه هستن هم خانه دارن بعضیاشون 

2742

من وکیلم 

از اول شرط کرده بودم هم باید درسم رو ادامه بدم و هم کار کنم.

همسرم پا به پای من همراه بود توی زندگی....

تا به حال یک ریال از درآمدم رو نخواسته و وارد زندگی نکردم

که اگر می‌خواست قطعا این کار رو می‌کردم

بستگی به طرف مقابل داره

ای تو امان هر بلا ما همه در امان تو✨
اصلا من نمیدونم اینا کی تو ایران باب شد مردا از همه چی سواستفاده میکنن بخدا خانمایی که کشورای دیگه ...

نمیدونم. یعنی مثلا میخوان بگن یارو زنش خیلی خفنه مسگن شغلش فلانه... کلا یه جور دیگه... گاهی میگم کاش مثلا ۵۰ سال پیش بدنیا اومده بودم

اگه چیزی گفتیو جواب ندادم بفهم که رو مخمی حوصلتو ندارم😁

منم به شوهرم گفتم بذار برم سرکار افسردگی گرفتم همش تو خونه بیکارم نه دوستی نه مهمونی ای 

دمش گرم صادقانه گفت تو اگه بری سرکار من تو کار خونه کمکت نمیکنما 😂😂من همینجوریشم خسته میشم دیگه حال ندارم شب پاشم ظرف بشورم و خونه جارو بزنم بهم گفت بشین خونه کارای هنری کن تو که علاقه هم داری منم دیدم راست میگه بیخیال شدم 

2740
من وکیلم  از اول شرط کرده بودم هم باید درسم رو ادامه بدم و هم کار کنم. همسرم پا به پای من همر ...

اره خیلی به ادمش مربوطه ولی بیشترشون اینجورین

نمیدونم. یعنی مثلا میخوان بگن یارو زنش خیلی خفنه مسگن شغلش فلانه... کلا یه جور دیگه... گاهی میگم کاش ...

اره منم یوقتا این حس بهم  دست میده

البته شوهر من یه طرز فکر قرون وسطایی هم داره میگه خانومای هم ولایتی ما بی جنبه ان یکم پول درمیارن واسه مردا شاخ میشن همون بهتر پول درنیارن 

یه جاری داشتم طفلک میرفت ملت و بند مینداخت کرایه خونشونو میداد و برادرشوهرم همش خودشو زده بود به مریضی سرکار نمیرفت جاریمم جدا شد حالا کل خانوادشون میگن فلانی پول دراورد هار شد 😑😑😑🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️دور جون همه 

منم به شوهرم گفتم بذار برم سرکار افسردگی گرفتم همش تو خونه بیکارم نه دوستی نه مهمونی ای  دمش گ ...

اگه همسراتون وضع مالی خوبی دارن کلاس برید و پول جمع کنین

نصیحت معلمم بود ک من نفهمیدم اون زمان 

2706