2737
2739

چهارتا خونه دارن اما یکیشون هم به شما ندادن😐🫤

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

وظیفه ایشون نیست 

ولی اینکه اولادت در سختی باشه و تو پول تو حساب انبار کنی هم نشان از انسانیت نیست 

👣وقتی به خودم آمدم :  دیدم که دیگر دلتنگت نیستم، دیگر از دستت عصبانی نیستم ،دیگرهیچ چیزی از جانب تو مرا رنج نمی‌ دهد ،دیدم دیگر به دنبال تلافی نیستم ،قهر نیستم ،در انتظار نیستم ،انگار که هیچ وقت نیامده بودی که رفتنی در کار باشد و مرا آزرده خاطر کنددیر گذشت ،سخت گذشت ،با رنج و غم گذشت،  تحمل این رنج ها به  حذف شدنت می ارزید ،و اما امروز انتخاب من کسی است که او مرا انتخاب کرده است 
2738

منم مثل تو با این مورد اضافه که به داداشم خونه دادن ولی به من ندادن 

بعد جالبیش اینه وقت گرفتاری هاشون من باید برم 

یه شوهر مهربون و زحمت کش دارم ولی بنده خدا در آمدش کمه لطفا براش صلوات بفرستین خدا رزق حلالشو بیشتر برامون ببخشه و با دلهای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنید 😘

راستش یه زمانی ناراحت میشدم اما مدتهاست فهمیدم ممکنه هرچیزی ببینی از هر ادمی که نزدیکترینا بهته دیگه برام مهم نیست که بخوام چیزی بگم 

تو خیالم میگم چه نامرده یا بده ولی پیگره چیزی نمیشم

دختری؟ من چون دخترم عقیده دارم وظیفه ی شوهرمه واسم خونه تهیه کنه😐

موافقم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2706