2737
2734
میشه توضیح بدی رفتی بیمارستان چیکارت کردن؟

کلینیک بودم،یه سری کارای اداریمو انجام دادن،یه تخت و یه باکس دادن که وسایل یه بار مصرف عمل توش بود

پرستار ازم نوارقلب گرفت،بعدش رفتم اتاق عمل،دکترمو دیدم و بیهوش...

بهوش اومدم آبمیوه خوردم گفتن مرخصی

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
بله عمل کردم. ساعت ۸ کلینیک بودم ساعت ۱۱ رفتم‌عمل،ساعت ۴و نیم ترخیص شدم. شب اول کمی خون آبه از بینیم ...

به منم گفتن ساعت ۸ بیا وای من خودم بیهوش میشم نیازی به دارو نیس🤣🤣🤣

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

کلینیک بودم،یه سری کارای اداریمو انجام دادن،یه تخت و یه باکس دادن که وسایل یه بار مصرف عمل توش بود ...

خوشبحالت کاش زندگیم بره دوماه بعد خیلی میترسم اما میگم به خوشگلیش می ارزه

اصلا و ابدا درد نداره استرس الکی نگیر قبل عمل بهت ارامبخش میدن بعدم دوساعت عمل و بعد سه ساعت میری خونه باید بعد عمل کمپرس سرد روچشات بزاری و همشم ابمیوه طبیعی لخوری دو سه روز اولم لاید سوپ بخوری

2728
به منم گفتن ساعت ۸ بیا وای من خودم بیهوش میشم نیازی به دارو نیس🤣🤣🤣

اصلا نگران نباش. من دم اتاق عمل حتی گریمم‌گرفت. همسرم گفت میخوای برگردی هنوز دیر نیست. گفتم نهههه میرم. از اتاق عمل اومدم بیرون تو ریکاوری هم با یه پرستار آقایی صحبت میکردم‌و میگفتم از پیشک نرو. یادش میفتم‌ خجالت میکشم همسرم خیلی صبوری کرد😂 به نظرم بدترین قسمت عمل هذیون بعد از به هوش اومدنه و دیگر هیچ

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اصلا بهترین لحظه دنیا لحظه بیهوش شدنه 😍 من دوست دارم بازم تجربش کنم ، بعدش هم که اصلا درد نداره ، ف ...

خوشبحالت بااین روحیه من از صبح انقدر فکروخیال کردم فقط آنژیوکت بهت وصل میشع؟؟

خوشبحالت کاش زندگیم بره دوماه بعد خیلی میترسم اما میگم به خوشگلیش می ارزه

خود عمل بینی استرس نداره،مراقبتای بعدش کلافگی داره

کاش منم برم دوماه بعد

امشب از سردرد نتونستم بخوابم،تازه ۵ روز گذشته ازش

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
2738
اصلا نگران نباش. من دم اتاق عمل حتی گریمم‌گرفت. همسرم گفت میخوای برگردی هنوز دیر نیست. گفتم نهههه می ...

وای منم باهمسرم قراره برم خدامیدونه چیا قراره بگم😂😂😂😂

2706