2737
2734
عنوان

من از باردار شدن میترسم!!!☹️

| مشاهده متن کامل بحث + 247 بازدید | 37 پست
منم نفهمیدم... اقا ۱۲ سال بود شوهر کرده بودم ینی ۱۴ سالگی تا بخودم بیام حاملم شده بودم خبر نداشتم کل ...

وای🤣🤲😅

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
شاغلی؟ یا کلا خونه ای؟ به کارات و تفریحاتت میرسی؟ 

شاغلم صبحا مدرسه عصرا مغازه...تفریحم که باشگاه و کوه نوردی بود که الان نمیتونم برم.من کاندوم پاره شد اورژانسی خوردم بازم حامله شدم خودم نخواستم که سختی هاش برام مشخص نشه...من یکم اذیتم به فرزی قبل نیستم.هی حس میکنم یچیزی زیر دلمه 😐تـو راه رفتن و اینا

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخی... مبارکت باشه میگم شکمت پیداست از الان یا نه هنوز؟

در حالت عادی نه پیدا نیست دراز بکشم اندازه پرتقال زیر دستم میاد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
اگ من حسمو بگم به بارداری که فک کنم نسل بشر منقرض شه😅من بیشتر از استارتر ترس دارم

اسی زیادی حساس شده ولی اینم باید در نظر گرفت روحیه ی هر فرد با دیگری متفاوته 

این خانم هم باید اول از نظر روحیه آماده بشه بعد اقدام که 

2742
شاغلم صبحا مدرسه عصرا مغازه...تفریحم که باشگاه و کوه نوردی بود که الان نمیتونم برم.من کاندوم پاره شد ...

تا اینجاش تاثیری رو اندامت نذاشته؟

ینی قراره کل شکممون ترک بشه؟

شغلتو چیکار میخوای بکنی بعد زایمان؟ رسمی هستی؟

اگه چیزی گفتیو جواب ندادم بفهم که رو مخمی حوصلتو ندارم😁
تا اینجاش تاثیری رو اندامت نذاشته؟ ینی قراره کل شکممون ترک بشه؟ شغلتو چیکار میخوای بکنی بعد زایمان ...

اره رسمی ام...نمیدونم شاید ترک بشه شاید نشه همه مث هم نیستن.پرستار میگیرم من یا مادرم نگه میداره.اندامم فعلا که مث قبله

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
 اسی زیادی حساس شده ولی اینم باید در نظر گرفت روحیه ی هر فرد با دیگری متفاوته  این خانم ...

دقیقا خدا پدرمادرتو بیامرزه.منم به داشتن امادگی وروحیه میگم باید توجه کرد مثلاماها که اینطوریم جلسه۲خواستگاری باید به طرف بگیم اگ خیلی عشق بچه است بره جای دیگ😅

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
اره رسمی ام...نمیدونم شاید ترک بشه شاید نشه همه مث هم نیستن.پرستار میگیرم من یا مادرم نگه میداره.اند ...

ممنون جوابمو دادی عزیزم. 

پرستار یکم سخته نمیدونم اصلا چیکار باید کرد. 

امیدوارم موفق باشی و نی نی سالم بدنیا بیاری

دقیقا خدا پدرمادرتو بیامرزه.منم به داشتن امادگی وروحیه میگم باید توجه کرد مثلاماها که اینطوریم جلسه۲ ...

من همیشه میگفتم بچه نمیخوام.شد اگه بچه نمیخواین شوهرم نکنید😐الان پنج روز حسی بهش ندارم.یه روز دوسش دارم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 اسی زیادی حساس شده ولی اینم باید در نظر گرفت روحیه ی هر فرد با دیگری متفاوته  این خانم ...

ببین یه اخلاق گندی دارم باید در مورد هر چیزی خیلی اگاهانه برم جلو... اگاه باشم نمیترسم بعدش ولی اگاه نباشم دیگه میافتم نمیتونم از پس کارای سادم بر بیام برای همین میپرسم

دقیقا خدا پدرمادرتو بیامرزه.منم به داشتن امادگی وروحیه میگم باید توجه کرد مثلاماها که اینطوریم جلسه۲ ...

من متاسفانه با همه این ترس هام خودم عاشق بچه ام😐

ولی بچه ی مردم

وقتی بحث بچه خودم میشه دیگه میترسم

فک کن بوه دختر عموم رو قشنگ نگه میدارم کاراشو میکنم به خودم میرسه انگار فلج میشم

من همیشه میگفتم بچه نمیخوام.شد اگه بچه نمیخواین شوهرم نکنید😐الان پنج روز حسی بهش ندارم.یه روز دوسش ...

دقیقا همینه اگه بچه نمیخواد کسی نباید ازدواج کنه 

انقدر بهم گفتن حس میکنم دیره بعدا حوصلشو اصلا ندارم

ببین پارسال یهو بیبی چک مثبت کاذب شد داشتم زار میزدم که چیکار کنم الان

بگو اتفاقا

من از همون چیزای ریز تا خود تولد بچه و تربیتش برای روحیه وذهنم یه چیزیه مثل غول باتوجه به شناختم از خودم باید۴سال همسرم ۸۰درصد کارای بچه رو انجام بده و اینکه زود بچه دارشیم وحشتناکه برام و روحیه ام به فرزند پسرداشتن نمیخوره حقیقتا .وهمون اول تو خواستگاری ب طرف میگم اگ تحت امر خانوادتی و خانوادت تفکرش اینه زود نوه بیاد وپسرباشه وفلان برو جای دیگ خواستگاری 😅

2706