2733
2734
عنوان

چطوری عشقتون رو فراموش کردین یا کنار اومدین

| مشاهده متن کامل بحث + 515 بازدید | 87 پست
چ تراپیی چ کشکی خانوادم ب شدت محدودم کردن. مجازی هم تراپی رفتم چندین بار میگن رها کن. قدرته رها کر ...

مدیتیشن کن 

توی یوتیوب سرچ کن کلی مدیتیشن خوب میاد 

کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید هم قشنگ عین یه تراپیست عمل میکنه 

راستش من نمیدونم شرایطت چیه ولی اگه دانشجویی دانشگاه ها مرکز مشاوره با هزینه خیلیی کم هم دارن ها 

بعضی مشاوراشون خوبه کارشون 

پرام:) اون رها کرد؟

کلی گریه کرد التماس  کرد گفتم هیچ وقت امید نداشته باش برگردم 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
2731
۷سال

ایول 

من الان چند هفته س به جدایی فکر میکنم بعد از ۴ سال. ولی مطمئن نیستم کار درستیه یا نه. هنوز تصمیم قطعی نگرفتم....

چیزی که ذهنمو مشغول کرده اینه که بعدش حالم چطوریه؟

اما خب من دارم با فکر و سبک سنگین کردن تصمیم میگیرم پس فکر میکنم بهترین تصمیمو بگیرم و تلفات زیادی ندم بعدش😅

از همه چیز نفرت دارم حتی خودم!  جز اون💔😔

خدایااا😭😭😭😭💔💔منم دقیقا همینطورم.

هیچ وقت دیگه تا اخره عمرم نمیتونم خوشحال باشم.

لنتی تو روزه تولدم چرا باید گریه کنم اخه:) اصلا چرا تبریک گفت! 

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
سوال اینه اون عشقی ک ب اون دادی ب خودتم دادی؟

ن هیچ وقت!

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
مدیتیشن کن  توی یوتیوب سرچ کن کلی مدیتیشن خوب میاد  کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید ه ...

از این کارا بلد نیستم راستش.

ن عزیزم من خیلی محدودم دانشگاه نزاشتن برم.

مدیتیشن چی هست؟ 

داری از خودت فرار میکنی 

ینی چی؟ 

حتما یه دلیلی بوده برایه تموم شدن رابطه همون دلیلم بهترین دلیل برایه فراموشیه تو ذهنت مرورش کن 

در ضمن بنظر من خیلی وقتا ماها به خودمون تلقین میکنیم که یه نفر رو دوسداریم ... مثلا من فقط بعضی وقتا که باهاش بیرون بودم بهم خوش میگذشت خب من خوشگذرونی رو دوسداشتم نه اونو

ببین من به این نتیجه رسیدم که وقتی یه آدم اشتباه رو دوسداری مشکل از خودته ینی ممکنه خودتو دوسنداشته باشی یا یکسری کمبود( هرچیزی) تو زندگیت داری یا داشتی 

اونو سعی کن رفع کنی و دیگه اون آدم رو دوست نخواهی داشت 

کلی گریه کرد التماس  کرد گفتم هیچ وقت امید نداشته باش برگردم

فکر نکنم عمرن عاشقشی بودی شما.. 

2706