2737
2734
عنوان

30سال به،بالاها بیان

168 بازدید | 16 پست

شما هم توی ۳۰ سالگی همش توی گذشته فرو،میرید و میگید ای کاش مغز،الآن داشتید؟؟؟

تعریف کنید

من ۳۴سللمه هنوز باهاش کنار نیومدم کم حوصله شدم

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من ۲۰ سالمه همین حس رو دارم

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊
2728
2740
اگه برمیگشتید به خودتون چه نصیحتی میکردین؟ شاید نصحیت شما به درد من ۲۲ ساله خورد

ای کاش حرفه،یاد میگرفتم د مستقل میشدم عزت،نفس 

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره
اگه برمیگشتید به خودتون چه نصیحتی میکردین؟ شاید نصحیت شما به درد من ۲۲ ساله خورد

کمتر خرج میکردم و بیشتر پسنداز ، چون اقا هستم یه حرفه خوب یاد میگرفتم ، کارهای زشتی که کردم رو تکرار نمیکرد و خیلی جیزهای دیگه

ای کاش حرفه،یاد میگرفتم د مستقل میشدم عزت،نفس 

:) منم دارم به هر دری میزنم و نمیشه

لیسانس حقوقم با معدل ۱۹ 

نمیدونم چی درسته چی غلط

کدوم راهو برم که تهش بن بست نباشه 

میخوام مستقل شم ولی انگار خیلی سخت شده

من دلم میخواست تو دهه ی شما به دنیا میومدم

انگار دهه ۶۰ باز یه رنگی از زندگی داشته 

می‌شده کار پیدا کرد

تا جمعتون جمعه به من 18 ساله یک نصیحتی بکنین الان دارم درس میخونم بعد بیام بخونم 🤭❤️🌱

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
کمتر خرج میکردم و بیشتر پسنداز ، چون اقا هستم یه حرفه خوب یاد میگرفتم ، کارهای زشتی که کردم رو تکرار ...

تصویر کنید متوجه دهه ی ۸۰ باشید

یه جوون ۲۲ ساله میخواین مسیر خودتونو مشخص کنید

الان که همه چی با پول و پارتیه و تورم اینجوری 

چه حرفه ای میتونه شمارو مستقل کنه؟

بازم حس میکنم دهه ی شما حداقل عیدا عید بودت

خوشیا ساده تر بودن

حس میکنم شما بیشتر از ماها زندگی کردین

همیشه وقتی از بزرگترا میپرسم چطوری رفتن سرکار 

میگن اون موقع مثل الان نبود

کارخونه ها با دیپلم استخدام میکردن و کاری نداشتن چی خوندی

بحث اشتغالش به کار

بچهای دهه ۶۰ مثل بچهای دهه ی من افسرده نبودن