2733
2739

من رابطه ی چنددد سالم رو تموم کردم . الان ۵ روزه که گذشته اما من ناراحت نیستم انگار اونطوری که باید 

یروز فکر میکردم اگه تموم بشه میمیرم 

اره من

ادمای سمی بهتره که برن

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

شما خیلی وقته که این رابطه براتون تموم شده بوده به خاطر همین ناراحت نشدین وقتی تموم شد🙂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
2740
چند وقت با هم بودین ؟  من حس میکنم شاید بعد چند روز حالم خیلی بد شه  حس میکنم قلبم از هر ...

یکی دو سال

من دو روز اول حالم خیلی بد بود

ولی نرمال شدم

الانم که ازدواج کردم دیگه خیلی وقته به اون روزا فکر نمیکنم

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊
شما خیلی وقته که این رابطه براتون تموم شده بوده به خاطر همین ناراحت نشدین وقتی تموم شد🙂

تا همین چند روز پیش فکر میکردم دوسش دارم ... خیلی اذیت شدم‌ولی 

انگار غریبه است برام 

یکی دو سال من دو روز اول حالم خیلی بد بود ولی نرمال شدم الانم که ازدواج کردم دیگه خیلی وقته به او ...

من ۵ سال باهاش موندم 

دلم حتی برا اون ۵ سالم نمیسوزه حس میکنم دل ندارم

خیلی اذیت شدم ولی بازم خب نباید ناراحت بشم ؟  یکمممم ناراحتم هیچ احساس خاص دیگه ای ندارم

نه خب چون خیلی اذیت شدی ذره ذره از چشمت افتاده و دیگه برات. مهم نیست 

درمانگر ذهن و روح😌💜

خارج شدن از یک رابطه سمی  طولانی

بیرون اومدن از احساسات ویرانگر وابستگی

شجاعت میخواد 

و شما خیلی شجاعی 

تبریک میگم  دختر 

باید خیلی خوشحال باشی اینقدر قوی شدی به آینده ات فکر کن 

شما با ارزشی....

2706