2737
2734
عنوان

دودلم

67 بازدید | 7 پست

بچه ها یکی از آشناهای ما ی بیماری گرفته ک وصع بدنش بهم‌ریخته و نمیتونه بره سرویس ایرانی استفاده کنه ومجبوره بشینه رو سرویس 

حالا تو فکرم براش توالت فرنگی سیار بگیرم 

بعد من به ازای هر ورق کتاب ک بخونم برای اینکه  خودمو تشویق ب کتاب خوانی کنم هزار تومن مینداختم تو قلک 

الان قلکو پاره کردم ۱۷۶تومن شد  وتصمیم داشتم ک بازم بزارم روش از پول شوهرم و براش تولت سیار بگیرم 

البته شوهرم گفت از پول من بگیر براش 

الان دودلم ک پول جایزمو بگیرم یا ن 

ولی ی حس خوب داره گرفتنش از ی طرف میترسم انگیزمو ازدست بدم 

چون تصمیم داشتم پولی ک کتاب میخونم و ب خودم  جایزه میدم چیزی بگیرم برای خودم ک دلم نمیومد بگیرم 

صلوات ب نیت سلامتی من وخودت 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
اینم بگم بنده خدا وضعیت مالی بدی داره زمین ارثی داره کمه ها فروش نمیره 

از همسرت بگیر باز صلاح باخودت

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
خب همسرت ک میگ از پول من بگیر از پول اون بگیر 

راستش قلکمو پاره کردم وتصمیم گرفتم برای اون بگیرم 

الان میترسم انگیزه کتاب خوانی مو از دست بدم  اگه برای خودم جایزه نگیرم 

وی کم عذاب وجدان دارم چون حس میکنم ی حالت نذر انجام دادم چون قبل از اینکه قلکو پاره کنم ب خدا گفتم من این پولو میدم ب اونا توهم حاجتمو برآورده کن

از همسرت بگیر باز صلاح باخودت

راستش قلکمو پاره کردم وتصمیم گرفتم برای اون بگیرم 

الان میترسم انگیزه کتاب خوانی مو از دست بدم  اگه برای خودم جایزه نگیرم 

وی کم عذاب وجدان دارم چون حس میکنم ی حالت نذر انجام دادم چون قبل از اینکه قلکو پاره کنم ب خدا گفتم من این پولو میدم ب اونا توهم حاجتمو برآورده کن

2738