2737
2739

عشق فقط در عمل مشخصه.حرفو همه بلدن.اگه وقت و کار و انرژیش در جهت ارامش و خوشحالی تو صرف میشه و داره تلاش میکنه برات زندگی بسازه و رویاش اینه تو همسرش باشی پس دوستت داره وگرنه کشکه.

اینو منی میگم ک وقتی جوون بودم روشن فکر بازی درمیاوردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچ سخت نیس ! تو وقتی عاشق میشی چه حسی داری؟ دوس داری کنارش باشی ، باهاش مهربونی ، ایندتو کنارش میبینی ، سعی میکنی خوشحالش کنی و هزار تا جیز دیگه ... اگه این کارا رو نمیکنه ، یعنی علاقه نداره و تمام . چون اونم آدمه ، مردا رو بیخودی گنده کردن چون اصلا پیچیده نیستن 

2731
عشق فقط در عمل مشخصه.حرفو همه بلدن.اگه وقت و کار و انرژیش در جهت ارامش و خوشحالی تو صرف میشه و داره ...

اگه در عمل همه جوره حامی باشه و اولویتش باشی و نشون بده دوستت داره ولی حرف ازدواج نزنه چی؟

هیچ سخت نیس ! تو وقتی عاشق میشی چه حسی داری؟ دوس داری کنارش باشی ، باهاش مهربونی ، ایندتو کنارش میبی ...

همه این کارارو میکنه ولی ازدواج نه. چرا اینجوریه؟گیج شدم

خب ازکجا بفهمیم راست میگه؟

پایین تر گفتم دیگه فقط زمان و رفتارهاش مشخص میکنه جواب این سوالتون رو🙂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫

برات وقت می‌ذاره وقتی باهاشی همش میخندونتت هواتو داره همیشه در مورد آیندتون باهات حرف میزنه

دل من فقط به بودنت خوشه🤍🫀✨  ... جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته... لطفاً به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید
2740
برات وقت میزاره بی دلیل برات گل کادو میگیره بهت اهمیت میده  زنگ میزنه پیگیرت میشه بهت احترام و ...

این کارارو برام میکنه ولی درمورد ازدواج نمیگه

من خیلی گیج شدم نمیدونم هدفش چیه

این کارارو برام میکنه ولی درمورد ازدواج نمیگه من خیلی گیج شدم نمیدونم هدفش چیه

ازدواج ک یهو پیش نمیاد‌مخصوصا این دور زمونه .شزایط ازدواج دارع؟ترو ب خانوادش معزفی کزده راجبت حزفی زده؟اصلا ترو خوب شناخته و غیره

پایین تر گفتم دیگه فقط زمان و رفتارهاش مشخص میکنه جواب این سوالتون رو🙂

شما اقا هستی نظرت چیه

درمورد کسی که اولویت قرار میده و همیشه احترام میذاره و حمایت میکنه و … ولی از ازدواج نمیگه

علتش چیه؟

همه این کارارو میکنه ولی ازدواج نه. چرا اینجوریه؟گیج شدم

واقعیتش یجا خوندم که ی مرد زمانی معمولا زن میگیره که با خودش فکر کنه دیگه بهتر از اون گیرش نمیاد .... 

ولی حتما میتونی به ی مشاور هم مراجعه کنی ، شاید داهکاراش جواب بده ان‌شاالله

2706