2737
2734
عنوان

جون عزیزتون دعا کنید فراموشش کنم بیخیال شم مهرش از دلم بیافتهه😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 202 بازدید | 40 پست
آها خوب رودررو نشدی باش بلاخره نگاه ها حرف میزنه

طی این دو سال دو بار دیدمش خیلی خودمو کنترل کردم بغلش نکنم...اونم حال روز خوبی نداشت نمیدونم چرا قسمت نمیشه برگرده 💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو هم آدرسشو داری رودررو نشدی باش؟

یه شهر دیگست هیچوقت فک نکنم دیگه بتونم ببینمش

خُدا گواهه"صَبر"Ayatay,🤍13فروردین ۱۴۰۳،ببینیم چی در انتظاره...هرچه پیش آید خوش آید🤍خدایا شکرت📿🤍🤗
2731
اوایل هر راهی زدم که درست بشه حتی سراغ دعا نویس که اعتقاد ندارم هم رفتم بعد زدم تو خط دعا و قرآن و ن ...

الهی واسه دل هر دو تامون بمیرم... خدایا کمکمون کن من فقط داروی اعصاب و خواب آور آرومم میکنه کل روز ب فکرشم حتی یه ثانیه از ذهنم بیرون نمیره دو ساله براش از خدا خوشحالی و خیر میخوام...

الهی واسه دل هر دو تامون بمیرم... خدایا کمکمون کن من فقط داروی اعصاب و خواب آور آرومم میکنه کل روز ب ...

خدانکنع قشنگم بمونی سلامت واست حال خوب آرزومندم 

من الان سردرد شدید دارم مغزم منفجره ولی حتی دیگه نمیتونم گریه کنم 

نمی‌دونم چی می‌خوام یک حالت سر گردانی دارم 

👣وقتی به خودم آمدم :  دیدم که دیگر دلتنگت نیستم، دیگر از دستت عصبانی نیستم ،دیگرهیچ چیزی از جانب تو مرا رنج نمی‌ دهد ،دیدم دیگر به دنبال تلافی نیستم ،قهر نیستم ،در انتظار نیستم ،انگار که هیچ وقت نیامده بودی که رفتنی در کار باشد و مرا آزرده خاطر کنددیر گذشت ،سخت گذشت ،با رنج و غم گذشت،  تحمل این رنج ها به  حذف شدنت می ارزید ،و اما امروز انتخاب من کسی است که او مرا انتخاب کرده است 
خوب اگر بحث خیانت نبوده برو دنبالش

دوست بودیم باهم دیگه رفت و من تنها شدم 

خودش برنگشت خیبی غرورمو شکستم نمیتونم برگردم

شاید خودش برگشت نمیدونم

خُدا گواهه"صَبر"Ayatay,🤍13فروردین ۱۴۰۳،ببینیم چی در انتظاره...هرچه پیش آید خوش آید🤍خدایا شکرت📿🤍🤗
2740
خوب تو پاپیش بذار اگر بحثتون خیانت نبوده

خیانت نبوده ولی یه کاری کرده از خیانت بدترررر ....دلم داره از این همه رنج میترکه تا سر حد مرگ هم برم تا پشیمونیش رو نبینم پا پیش نمیزارم 🥺

دوست بودیم باهم دیگه رفت و من تنها شدم  خودش برنگشت خیبی غرورمو شکستم نمیتونم برگردم شاید خود ...

اگر آنقدر در عذاب بودی پس بش فکر نکن به فکر جمع کردن پول باش بگو برم فلان چیزو بخرم فلان کارو کنم ذهنتون درگیر کارای دیگه کن