2733
2739
عنوان

به دوستم اعتماد ندارم اصلا ولی

129 بازدید | 14 پست

ما باهم بزرگ شدیم 

من خیلی زیاد دوسش داشتم و همیشه از خوشحالیش خوشحال میشدم 

خیلییی جاها تلاش کردم واسش که به چیزایی که می‌خواد برسه 

ولی همش حس میکنم این دو طرفه نیست 

هیچ رفتار بدی نشون نمیده مستقیما ها ولی واقعا این احساس که انگار داره یا می‌خواد بهم خنجر بزنه عین خوره میوفته ب جونم 

همش یجوری میخاد کارای من کم به چشم بقیه بیاد 

واقعا نمیدونم چیکار کنم 

عقلم میگه هیچی از زندگیت بهش نگو 

ولی نمیشه که 

نمیتونم باهاش قطع ارتباط کنم 

من خیلی بدبینم به آدما؟یا واقعا باید به حسم اعتماد کنم؟

شما بودین چیکار میکردین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستتو نمیشناسیم نمیدونیم چجوری و تو‌چه خانواده ای بزرگ شده 

گاهی فقط چون ادما دچار سو تفاهم میشن و رفتاراشون بهم نمیخوره فک میکنن داره بدی میکنه 

خلاصه خودت قاضی باش چون تو بهتر میشناسی 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
2742
2738

مثل منو دخترخالم

با هم بزرگ شدیم،خیلی صمیمی بودیم! ولی پیش دوس پسرش چیزایی درموردم گفته بود که وقتی فهمیدم دیگه هیچوقت نتونستم باهاش مثل سابق بشم! با یه مشت هَوَل دوست میشد،بعد اونا چشمشون دنبال ماها همزمان بود،بجای اینکه اونارو ول کنه منو تخریب میکرد! منی که سالها باهاش بودم و هیچوقت بهش نارو نزدم! نسبت به خواهرم هم همینجوره،فقط چون دوس پسر فعلیش از قیافه خواهرم خوشش نمیاد،دختر خالم روش حساس نیست!

البته جدیدا بهتر شده ولی خب برای من تموم شدست

مرگ بر اسرائیل تا قیامت✊ جانم فدای ایرانم❤❤❤ از هرکی که از ایران بدش بیاد بدمممم میاد هیچ احترامی هم برای خودشو عقیدش قائل نیستم،حتی انقدر🤏 طرفدارای اسرائیل رو هم که کلا آدم حساب نمیکنم،چون همشونو این شکلی می بینم👈🐷🐭 تازه خیلی هم اوسکولن،هنوز یادم نمیره یکیشون بحثِ مفید بودنه نمک صورتی رو رسوند به اسرائیل😑فقط از اینا برمیاد که از نمک صورتی برسن به اسرائیل! من فقط از پشکل گوسفندو پِهِنِ گاو میتونم به اسرائیل برسم😌 به امید نابودیه خودشو طرفداراش
دوستتو نمیشناسیم نمیدونیم چجوری و تو‌چه خانواده ای بزرگ شده  گاهی فقط چون ادما دچار سو تفاهم م ...

خانواده بینظیری داره 

اما دوستای جالبی نداره 

راستش یجورایی انگار وقتی باهمیم هی خودشو آدم عاقل ماجرا نشون بده با تخریب کردن من 

اتفاقی هم دیدم که توی چت با یکی از دوستای مشترکمون تهمتی که به من زده بود رو اصلا رد نکرده بود،ازونجا به بعد از چشمم افتاده نمیتونم اعتماد کنم به هیچ کدوم از کاراش 

ولی میترسم که بیشتر از اینا منو خراب کنه و واقعا نمیدونم چیکار کنم 

مثل منو دخترخالم با هم بزرگ شدیم،خیلی صمیمی بودیم! ولی پیش دوس پسرش چیزایی درموردم گفته بود که وقتی ...

دقیقاااا انگار دوست منو داری توصیف میکنی 

من رابطه ام با پارتنرم کات شد چون آدم همدیگه نبودیم بدون بی احترامی هم از هم گذشتیم 

این دوست من ولی باهاش ادامه داد دوستی رو 

و هربار کلی غر میزد که وای چقدر آدم بی لولی عه  

خب اولا منم یکم غر میزدم چون ناراحت بودم از دستش 

و اون تمااام حرفای منو چارتا می‌کرد میذاشت کف دست اون آدم 

بعد چندماه برگشته میگه وای فکر کنم از من خوشش اومده ها 

ولی خب اصلا در حد من نیست 😵‍💫

پارتنرم هم دانشگاهی من بود 

من برام اهمیتی نداره ک بخوان با هم وارد رابطه بشن

ولی تهمتایی که به من زده بود رو چیکار کنم؟توی محیط دانشگاه واقعا دلم نمیخاد بخاطر این آدم احمق پشت سرم حرف باشع  

دقیقاااا انگار دوست منو داری توصیف میکنی  من رابطه ام با پارتنرم کات شد چون آدم همدیگه نبودیم ...

به نظر من سعی کن ارتباطتو کمرنگ کنی و دیگه احساس صمیمیت باهاش نکن

مرگ بر اسرائیل تا قیامت✊ جانم فدای ایرانم❤❤❤ از هرکی که از ایران بدش بیاد بدمممم میاد هیچ احترامی هم برای خودشو عقیدش قائل نیستم،حتی انقدر🤏 طرفدارای اسرائیل رو هم که کلا آدم حساب نمیکنم،چون همشونو این شکلی می بینم👈🐷🐭 تازه خیلی هم اوسکولن،هنوز یادم نمیره یکیشون بحثِ مفید بودنه نمک صورتی رو رسوند به اسرائیل😑فقط از اینا برمیاد که از نمک صورتی برسن به اسرائیل! من فقط از پشکل گوسفندو پِهِنِ گاو میتونم به اسرائیل برسم😌 به امید نابودیه خودشو طرفداراش
2706