2737
2739
عنوان

امروز برا اولین بار جاریم و دیدم

1410 بازدید | 33 پست

سلام بچه ها خوبید 

برا اولین بار جاریم و دیدم ازم چند سالی بزرگ تره 

خیلی خوشم اومده ازش 

هم قیافش خیلی شیرینه هم حس میکنم میتونم باهاش دوست شم چون خیلی خودمونی و خاکی بود 

خیلیم سادس 

منم خودم دختر ساده ای ام 

خدا کنه همیشه بتونیم با هم خوب باشیم 

سیاست دارا بگن چکار کنم چه رفتارایی کنم 

فقط میدونم از جاری دوست درنمیاد. اخرش اون حسادت ومقایسه پیش میاد. دوست که نه ولی در حد یه فامیل احترام همو نگه دارید.

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

صمیمی نشو..

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

زیاد صمیمی نشو ، پشت سر خانواده همسرت حرف نزن و درددل نکن 

💜                                                                                                                                                                                                                                           

مشکلتون با همسرتون حل شد عزیزم ؟

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

فقط میتونم بگم به هیچ عنوان به خانواده شوهرت اعتماد نکن مخصوصا جاری

اگرم دیدی مثل فرشته هست هیچوقت بدی خانواده همسرتو پیشش نگو چون با کوچیکترین میره میزاره کف دستشون اوناام میشن دشمنت

2740
روابطت بر پایه احترام باشه نه صمیمت  یادش بخیر منم جاریمو دیدم همین حسو داشتم ولی چند وقت ک گذ ...

یا ابالفضل😂خدا کنه این کلا خوب باشه 

آره درست میگی احترام باید باشه 

راستی اون اسمم و با خانوم صدا میکنه با اینکه ازش کوجیکترم 

ولی من راحت نیستم هی بم بگه خانوم 

حس غریبگی دارم 

بنظرت بش بگم راحت باش اسمم و صدا بزن؟ 

گل من یه تجربه بهت میگم چه برای همسر چه برای همجنس خودت 

خودت دوست داشته باش خودت الویت خود کن به خودت اهمیت بده برس اما ضرر به کسی هم نزنه واقعا قلبی باید خودت دوست داشته باشید

بعدددددددددد کسی رو هم به شرطی رابطه نزدیک باهاش برقرار کن که همدیگر درک کنین از لحاظ روح عاطفه احساس و آسیب بهم دیگه وارد نکنین اون موقع باعث دوستی بیشترتون میشه موفق باشی

2706