2733
2739
والا منم تا صب با اینا دعوا میکنیم😂 باید منتظز بمونیم بخوابن تا خاموشش کنیم

کاش بفهمن خیلی رومخه😭😂 گریه‌م میگیره وقتی باید بلند شم برم خاموش کنم

🖤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

آره بابام اصن تی وی خاموش باشه خوابش نمیبره یبار نصف شب من رفتم خاموشش کردم قشنگ خواب بودا خروپف م ...

دقیقا بابای من صدای خروپفش میاد خاموش میکنی بیدار میشه  البته ظهرا روشنه، شبا چون مامانم پیشش میخوابه خاموش میکنه برعکس بابام مامانم به صدا حساسه

2728

اره بابام😂😂😂خرو پف میکنه تلویزیون رو که خاموش میکنیم بلند میشه میگه چرا خاموش کردی داشتم میدیدم😳تازه باید کنترلو به زور از تو بغلش بکشی بیرون😂😂😂

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
اره بابام😂😂😂خرو پف میکنه تلویزیون رو که خاموش میکنیم بلند میشه میگه چرا خاموش کردی داشتم میدیدم😳 ...

بابای من وقتیم بیداره اصن نگاه نمیکنه😂ولی حتما باید روشن باشه

🖤
2740
بابای من وقتیم بیداره اصن نگاه نمیکنه😂ولی حتما باید روشن باشه

بابای منم 😬 بیشتر وقتها میخواد سریال ببینه از خستگی همون دقیقه اول خوابش میبره🥺

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2706