2737
2739
عنوان

شوهرم همیشه میگه حالم از قیافت بهم میخوره 💔

| مشاهده متن کامل بحث + 158277 بازدید | 1537 پست
حالا خودشو لغو کاربری نکنه

خخخ

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اسی واقعا صورتت نقصی نداره

ما خانما فقط اعتماد به نفسمون زود نابود میشه

وگرنه چهره ناز و تو دل برویی داری

مطمئنم اگه یکم صورتت پر تر بشه خیلی تغییر میکنی 

ولی همینجوری هم خوشگلی🥹🫂

به صبح می‌رسد این روزگار دائم شب✨🩵
2728
عکس خودمو مادر شوهرمه😂

بگو از سنت خجالت بکش با این رژت😂😂😂

ولنتاین بود.پسره با رلش قرار میزاره تو خیابون همدیگرو ببینن،وقتی دختره میا پسره به رلش یه عروسک کادو میده .دختره ناراحت میشه پرتش میکنه وسط خیابون.انتطار داشت براش حلقه گرفته باشه.پسره با عجله میره عروسک رو بیاره که ماشین میزنه بهش و میمیره.سر خاکش دختره گریه میکرد همزمان که گریه میکرد عروسک تو دستش رو فشار میده میبنه صدا میده پارش میکنه و میبنیه یه حلقه داخلشه و اونجاس که میگن گاهی وقتا خیلی زود دیر میشه🚶‍♂️🖤

والا زیبایی و عالی و حتی خوش اندام

ببین هم شاغلی هم زیبااااااا دندونش بکن بره

از این برای تووووووو شوهر نمیشه

خودت پیر نکن

معتادم ک هست پولاتم ک میخوره محلتم نمیزاره برای چی بمونی؟؟؟؟؟

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  
2740
اسی درست میبینم زیرمجلسی پیرهن پوشیدی؟؟؟

😂😂😂😂😂

ولنتاین بود.پسره با رلش قرار میزاره تو خیابون همدیگرو ببینن،وقتی دختره میا پسره به رلش یه عروسک کادو میده .دختره ناراحت میشه پرتش میکنه وسط خیابون.انتطار داشت براش حلقه گرفته باشه.پسره با عجله میره عروسک رو بیاره که ماشین میزنه بهش و میمیره.سر خاکش دختره گریه میکرد همزمان که گریه میکرد عروسک تو دستش رو فشار میده میبنه صدا میده پارش میکنه و میبنیه یه حلقه داخلشه و اونجاس که میگن گاهی وقتا خیلی زود دیر میشه🚶‍♂️🖤
دوستای گلم من همیشه لاغرم بودم چه مجردی چه متاهلی این عکس هم مربوط به جشن عقد بود 

پودر چاقی یا قرص بخر

البته که ۹۰٪ اشون فیک و مضر و چرت و پرتن خوبش و پیدا کن

من خودم ۱ بار پودر خوردم اوکی بود اضاف کردم

دخترخالم هم قرص گرفته بود چندماه پیشا کلا ۲ دوره خورد خیلیییی پر شد هنوزم همونجوره

نهههه کراش العالمین رو کسی نمیتونه ببینه به این راحتی 😆

بزار

2706