2733
2739
عنوان

شوهرم همیشه میگه حالم از قیافت بهم میخوره 💔

| مشاهده متن کامل بحث + 158293 بازدید | 1537 پست

این مرد برات مرد زندگی نمیشه 

سریعتر دکمشو بزن

🚫🚫🚫آقایون درخواست دوستی ندید!!!🚫🚫🚫 متن آهنگهایی که دوست دارم گاهی میگذارم اینها رو با بچه هام گوش میکنیم و مخاطب من تو این ترانه های عاشقانه بچه هام هستن که از جونم بیشتر دوستشون دارم   نزار قبانی یه‌زنی رو ترسیم می‌کنه به‌نام «لم تخلق للنسیان»، زنی‌که برای فراموش‌شدن خلق نشده. میگه یه‌جور زنی هست، که اگه آزارش دادی و رهاش کردی، دیگه شبیهش رو پیدا نمی‌کنی. اون‌وقت تا آخر عمرت تیکه‌تیکه از وجودش رو تو زنای دیگه می‌جوری، ولی نمیتونی جاش رو پر کنی.تاپیکام جنبه دفتر یادداشت داره برام.و اینجا مینویسم چون چند نفر دنبالم میکنن و زمان اجازه چت کردن با تک تکشون رو به من نمیده. قفل میکنم چون نمیخوام پربازدید بشه چون همه جزئیات زندگیم رو گفتم. سارا هستم .. مغرورم، زودرنجم، احساساتی ام، مهربونم، صبرم یه حدی داره.. از تفریحاتم گوش کردن به اهنگه تو ماشین   برای روح پاک پدر و مادرم و سلامتی و خوشبختی بچه هام و اینکه بچه هام همیشه در کنار من باشن صلوات بفرستید ممنون   تدریس ریاضی، فیزیک و استاتیک انجام میدم ✍️ برای خانمهای درد کشیده به شدت احترام قائلم و شنونده خوبی هستم براشون  اگر بخوام از تجربه ای که تو زندگیم کسب کردم بگم: "آدمهای سمی زندگیتون رو بندازید دور👌ممنونم که هستید دوستای مهربونم مخصوصا دوستای پی وی  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان یه دختر ۱۴ ساله میاد میگه چرا با مردی که به قیافه تون گیر میده ازدواج میکنید 

یه زن چهل ساله ام .زنها اساسا دنبال تعریف از زیبایی و ظاهر و باطن خودشونن زندگی با مردی که نمیتونه این نیازت رو برطرف کنه و اینهمه حس پوچی بهت میده فایده نداره

حوصله ندارم  
2728
مشخصه با زیر۱۸ساله ها خیلی ضدی ها😂

اخه واقعا جاشون تو این سایت نیست . یک روز تجربه زندگی مشترک ندارن میان به شوهر ملت فحش میدن 🤦🏻‍♀️ نمونه اش همین تاپیک پربازدید 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

جدیدا شوهرا چه 💩خور شدن

میدونی چی خیلی حال میده😜 از این لواشکای سیاه هست😍که خیلی ترشه😋وقتی میخوری کل سیستم صورتت مچاله میشه🤑اینارو بگیری روشون یه عالم رب انار بریزی😋بعد روش نمک بپاشی🤪طوری که دونه های سفید نمک معلوم باشه بعد لوله اش کنی،بزاری کنار لپت اروم اروم اب بشه🤪مزه اش بره تو دهنت بعد با دستت یه گوجه سبز ترش نمک خورده رو برداری یواش یواش گاز بزنی...خب دیگه آب دهنتو قورت بده تموم شد🤣
2740
بگو چشات زشت میبینه واقعا اینایی که راجع به چهره ی بقیه نظر میدم رو درک نمیکنم ممکنه مشول از چهره ...

ای خواهر کجایه کاری این نلت راجبه بچه ی ۵ ماهه هم حرف میزنن و میگن زشته بچم پنج ماهشه میگن وای چقد زشته🚶‍♂️

ولنتاین بود.پسره با رلش قرار میزاره تو خیابون همدیگرو ببینن،وقتی دختره میا پسره به رلش یه عروسک کادو میده .دختره ناراحت میشه پرتش میکنه وسط خیابون.انتطار داشت براش حلقه گرفته باشه.پسره با عجله میره عروسک رو بیاره که ماشین میزنه بهش و میمیره.سر خاکش دختره گریه میکرد همزمان که گریه میکرد عروسک تو دستش رو فشار میده میبنه صدا میده پارش میکنه و میبنیه یه حلقه داخلشه و اونجاس که میگن گاهی وقتا خیلی زود دیر میشه🚶‍♂️🖤
یه زن چهل ساله ام .زنها اساسا دنبال تعریف از زیبایی و ظاهر و باطن خودشونن زندگی با مردی که نمیتونه ا ...

من هم زنم و درک میکنم . بحث اینجاست که میگن چرا با یه همچین مردی ازدواج کردید. انگار همون روز خواستگاری مرده به ایشون گفته حالم ازت بهم میخوره و ایشون قبول کرده...

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
اخه واقعا جاشون تو این سایت نیست . یک روز تجربه زندگی مشترک ندارن میان به شوهر ملت فحش میدن 🤦🏻‍♀️ ...

عمق فاجعه زمانی مشخص میشه که زمان اعلام نتایج کنکور میرسه ۹۰ درصد تاپیک ها در مورد کنکور میشه

2706