2752
2734
عنوان

شوهرم همیشه میگه حالم از قیافت بهم میخوره 💔

| مشاهده متن کامل بحث + 159621 بازدید | 1537 پست

چهره مهربونی داری،مشکل از شوهرته وگرنه شما قیافت خوبه

گل نرگس نظری کن که جهان بی تاب است/روز وشب چشم همه منتظر ارباب  است/مهدی فاطمه پس کی به جهان میتابی؟/نور زیبای تو یک جلوه ای از محراب است...!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو خیلی خوشگلی عزیزم هرروز جلو اینه به خودت بگو چقد قشنگم خداروشکر کن هیچ وقت نزار کسی که ارزش نداره دل قشنگتو اذیت کنه تو خیلی قشنگی و باارزشی همیشه اینو بدون تو مهمی ن دیگران حتی همسرت زیاد به حرفش توجه نکن چند روز اعتناش نکن ب خودت برس ورزش کن اهنگ شاد گوش بده و ... ک حالتو خوب میکنه اون ببینه تو حالت خوبه و محلش نمیدی بیشتر میاد سمتت  بعضی از مردا ابله هستن تا بفهمن یکی رو از دست میدن تازه ب خودشون میان 

2731

ببین اعتماد به نفستو ببر بالا 

مدام از خودت و زیبایی هات تو خونه حرف بزن 

خیلیم به خودت برس 

با مامانتو خواهرت اینام هماهنگ کن جلو شوهرت از زیبایی هات تعریف کنن

از خواستگاری های خیالیت هم براش تعریف کن  

من همه چی رو یادمه . اگه یادم نبود ، اینقدر برام سخت نبود 🪽🩵 🐳
2740

اسی خیلی هم قیافش خوبه بخدا من زنهای رومیشناسم که اصلا قیافه هم ندارن.ولی فقط با زبان چربی خودشونو تو دل شوهر جا میکنن که نگو .من خودمم بهشون حسودی کردم.همه چیز که قیافه نیست 

[QUOTE=337071430]خب عزمتو جزم کن خودت راحت کن[/QUOTEبله دارم خودم جمع و جور می کنم عزیزم 

قبلش حتما برو مشاوره، شاید راهی باشه که هنوز بهش فکر نکردی، اگه شد با همسرت، گاهی یه پدر بد بهتر از نداشتنشه یا نبودنش