2737
2739
عنوان

اعتیاد به قرص

85 بازدید | 9 پست

احساس میکنم به قرص مسکن مخصوصا ژلوفن اعتیاد پیدا کردم ... قبلا به خاطر دندون دردم مدام میخوردم حتی روزی سه ساعت تا اروم بشم رفتم دندونمک درست کردم ولی .. از اون موقع یجوری وابسته اش شدم .. تا میبینمش یهو احساس میکنم یجام درد میکنه ... تا یکی سر درد میگیرم سریع یکی میخورم .. دیگه از عمد نخریدم ولی دیشب خونه مامانم بودم رو میز بود تا دیدمش یهو احساس دل درد کردم .. نخوردم ولی دل دردم بد تر شد مجبور شدم یکی بخورم ... میدونم خیلییی بده و عوارض داره ولی دست خودم نیست استامینوفن اثر نمیکنه فقط ژلوفن دردمو تسکین میده .. یکی بگه چیکار کنم الان سر درد دارم نمیدونم چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
نخور بدنت عادت میکنه بعد خدایی نکزده یه جا یه درد دوباره میگیری روت اثر نمیکنه دهنت صاف میشه

تمام تلاشمو میکنم نخورم حتی دردو بجون میخرم ولی بعضی وقتا طاقتم کم میشه الان سر درد داره میزنه به چشمم

2738
تمام تلاشمو میکنم نخورم حتی دردو بجون میخرم ولی بعضی وقتا طاقتم کم میشه الان سر درد داره میزنه به چش ...

منم برای درد پریودیو سردرد و اینا میخورم

ولی واقعا حس میکنم روم دیگه اور نمیکنه