2737
2734
عنوان

فردا میخوام برم دکتر جراح عمومی خیلی میترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 345 بازدید | 40 پست
نیست عزیزم ببین همورویید دونوعه  یکی داخلی یکی خارجی مال شما داخلیه

من ی مدت داخل مقعدم برای اینکه راحت دفع داشته باشم

وازلین مرطوب کننده میزدم

میگم نکنه اونا شیمیایی بود باعث شده مریضی گرفتم بنظرت ممکنه🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم نگران نباش برو دکتر گوارش خوب تو شهرتون برات کولونسکوپی انجام میدن  اگه نیاز به جراحی باشه همون موقع بی هوشی برش میدارن  اندازه گردو بودنش چطوری متوجه شدی ؟من هم هموروئیددارم وهم روده عصبی  ولی توی کولونسکوپی اصلا مشکلم نشون نمیده چون ریشه دراعصاب واسترس داره همیشه از دلدرد ونفخ اذیت میشم واقعا خیلی درمونده ام 😢😭

2731
عزیزم نگران نباش برو دکتر گوارش خوب تو شهرتون برات کولونسکوپی انجام میدن  اگه نیاز به جراحی باش ...

منم مشکل اضطراب استرس همه جی دارم

الانم غصه این اضافه شد دیگه موهام سفید شد از بس غصه خوردم

میترسم بمیرم

منم مشکل اضطراب استرس همه جی دارم الانم غصه این اضافه شد دیگه موهام سفید شد از بس غصه خوردم میترسم ...

دور از جونت عزیزم این چه حرفیه  خدانکنه برو‌دکتر خیالت راحت شه مگه مردن به همین سادگیه ،منم بیشتر موهام سفید شده وعلت اصلیش سردی بدن واسترس یه مقدار هم به ژن مربوط میشه مگه شما چند سالتون که اینقدر ناامیدی ؟

2740
ن بابا اون اندازه مگه میشه😳متوجه منظورت نمیشم ک میگی داخل بافته

ینی زیر چین مقعدمه اون غده 

یادم رفت اینو بهش بگم ک زیره چینه

ولی مقعدم معاینه کرد کامل گفت ن هیچی نبست هیچ غده ای نیست😕😕دیوونه شدم بخدا 

گفتم آخه هیت من دست میزارم تو مقعد هست میگه من چیزی ندیدم تو مقعدت م

ینی زیر چین مقعدمه اون غده  یادم رفت اینو بهش بگم ک زیره چینه ولی مقعدم معاینه کرد کامل گفت ن ...

چی گفت دکتر همروییده؟

آقای  قاضی همشون ادا در میارن ادای خوبا ادای نگرانا ادای رفیقا ادای عاشقا