2737
2734

من از پدر شانس نداشتم همیشه دنبال زن مردم بود و زن گرفتن و بچه ساختن 

من پدرم سه تا زن گرفت 

یکیش مرد 

دوتا زندن که یکیش مامان خودمه 

پدرم خیلی پول دار بوده تقریبا بیست سال پیش 

که همشو خرج مردم و زن گرفتن میکرده اما شکم ما به نون خشک هم سیر نبود 

حتی مامانم تعریف میکنه میگه رو در یبار نوشته بوده نامرد باشه کسی که امروز از در خونه من بدون ناهار خوردن رد میشه 

بلاخره همه رو خرج مردم کرد و مارو سرگردون 

خب حالا ما موندیم و نه خواهر برادر از سه زن 

همه مال و اموالش تموم شد که رسیدیم به خونه اجاره ای نشستن اونم همه ماها تو یه خونه 

یروز بابام تصادف کرد و فلج شد از چهار دست و پا 

شصت میلیون دیه اش شد که بیست تومنشو برا خرج خود بابام نکهداشتن و بقیشو سر زن و بچه تقسیم کردن 

پنج سال همینجور فلج زنده بود زن بابام گفت من نمیتونم ازش مراقبت کنم و موند رو دوش مامانم که باید هر روز مای بیبی شو عوض کنه سند وصل کنه خدایشش پنج سال خیلی بود که فوت کرد از اونجایی که مارو بدبخت و آواره کرد تو بچگی هیچ وقت نبخشیدمش و حتی نمیگم خدا رحمتت کنه بابا 

حالا رسیدیم به مامانم هستید بگم اگر نیستید نزارم

برای حل شدن مشکلم یه صلوات بفرست برام  گلم  الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

و مامانم که یک میلیارد ارث بهش رسید اونم زمین

همشو فروخت تقسیم کرد سر سه پسرش انگار من آدم نبودم سه میلیون هم از دیه بابام بهم رسید که اون موقع یه پراید مدل پایین میشد اونم از من گرفت داد به پسراش چرا چون زن بگیرن 

من موندم و من که بخدا پول یه نون نداشتیم مادر دختری بخوریم 

بلخره رسید روزی که من نامزد کردم و عقد کردم که الان عقدم 

مامانم داداشام برام جهیزیه درست نمیکنن باورتون میشه چقدر پیش شوهرم خجالت میکشم 

درست میکنن یه چیزای قدیمی میگن با سی چهل میلیون همشو جمع میکنیم

حرصم از این میگیره که مامانم داشت که یه میلیارد به پسراش بده چرا برا من اینجوری کرد 

امروز کلی با مامانم دعوا کردم کلی هم فحش به بابام دادم

تورو خدا اگر خدا بهتون دختر داد رو دختر پسر فرق نزارید هر دوشونو یه اندازه دوست داشته باشید🥺

برای حل شدن مشکلم یه صلوات بفرست برام  گلم  الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم